Skip to main content
Pobieranie

« Wszystkie Wydarzenia

6. Bydgoski Hackathon

31 marca | 17:00 - 1 kwietnia | 22:00

Bezpłatne

Organizator: Bydgoski Klaster Informatyczny

Opis od Organizatora:
Bydgoski Hackathon od sześciu lat jest organizowany przez Bydgoski Klaster Informatyczny, przy aktywnej współpracy bydgoskiej społeczności IT. Przed przedstawicielami bydgoskich firm branży IT zaprezentują się licznie prawdziwi pasjonaci programowania, w tym najzdolniejsi i najambitniejsi  studenci informatyki uczelni współpracujących ze zrzeszonymi w Bydgoskim Klastrze Informatycznym szkołami wyższymi oraz uczniowie współpracujących szkół średnich.

Ideą 6. Bydgoskiego Hackathonu 2023 jest propagowanie informatyki w Bydgoszczy oraz promowanie najzdolniejszych młodych programistów i najefektywniejszych zespołów biorących udział w turnieju, a ponadto integracja środowiska branżowego oraz nawiązywania współpracy między przedsiębiorcami a instytucjami edukacyjnymi kształcącymi ich przyszłych pracowników.

Dobór tematów (które są tajemnicą aż do oficjalnego rozpoczęcia turnieju) sprawia, że rozwiązania stworzone podczas tego wydarzenia mają szansę poprawić jakość cyfrowego życia mieszkańców naszego kraju.

Bydgoski Hackathon to spotkanie pasjonatów programowania. Uczestnicy mogą rejestrować się drużynowo. Po utworzeniu zespołów, uczestnicy przystępują do pracy – koncepcyjnej, twórczej, programistycznej – i w czasie jednej, pełnej doby tworzą innowacyjne i pomysłowe rozwiązania. Sprzyjająca atmosfera pozwala pobudzić kreatywność uczestników oraz podzielić się wiedzą i doświadczeniem. W trakcie prac można liczyć na pomoc mentorów – doświadczonych programistów z firm zrzeszonych w Bydgoskim Klastrze Informatycznym.

 

Kiedy?
31.03-1.04.2023r., godz. 17:00 (31.03) – 22:00 (1.04)

Dla kogo?
dla wszystkich zainteresowanych tematyką

Cena:
bezpłatnie

Zapisy:
Kliknij tutaj!

Więcej informacji:
Kliknij tutaj!

Szczegóły

Początek:
31 marca | 17:00
Koniec:
1 kwietnia | 22:00
Cena
Bezpłatne
Wydarzenie Kategoria:
Strona www:
https://bki.org.pl/hackathon/

Miejsce

Młyny Rothera
Młyny Rothera, ul. Mennica 10
Bydgoszcz, 85-112 Poland
Zobacz na mapie
Przejdź do strony Młynów

Organizator

Bydgoski Klaster Informatyczny
Telefon:
660 594 109
E-mail:
michal.majcherek@bki.org.pl
Przejdź do strony Organizatora