Pobieranie

« Wszystkie Wydarzenia

  • ARCHIWUM

Dzień Dziecka w Młynach

1 czerwca | 12:00 - 20:00

Zapraszamy dzieci w każdym wieku na wspólne świętowanie. Tego dnia w Młynach czeka na Was mnóstwo atrakcji!

Na tarasie spotkacie artystów-szczudlarzy z Mimezis Art, którzy przygotują dla Was pokaz wielkich baniek mydlanych i balonowe zwierzaki. Podczas warsztatów będziemy mogli też spróbować swoich sił w sztukach cykowych.
Na spotkanie bębniarskie tradycyjnie już zaprasza Piotr Schutta. Nie trzeba być uzdolnionym muzycznie, wystarczą ciekawość i otwartość! Nauczymy się klaskać i chodzić do rytmu oraz wokalizować dźwięki bębnów. Dowiemy się, ile pulsów schowało się w bicie i jakie dźwięki mieszkają w djembe.


fot. J. Karczewska

 

Przez cały tydzień w Młynach będziecie mogli też zobaczyć wystawę ilustracji Emilii Dziubak. Jej książka „Gratka dla małego niejadka” znalazła się na liście 100 najpiękniejszych książek świata!
Wypatrujcie pracownika Młynów z pomarańczowym aparatem – w prezencie będziemy wykonywać Wam pamiątkowe fotografie, które od razu zabierzecie ze sobą. Na nasze zaproszenie przybędzie też do nas reporter z Polskiego Radia PiK, który zada dzieciom w dniu ich święta ważne pytanie: co znalazłoby się w ich wymarzonym mieście?

 

fot. P. Chenc

 

Środa, 1 czerwca 2022
12.00-20.00 – wystawa ilustracji
16.00-18.00 – warsztaty i animacje cyrkowe
17.00-19.00 – warsztaty gry na bębnach

Dla kogo?
dzieci w każdym wieku

Cena:
bezpłatnie

Zapisy:
bez zapisów

Dzień Dziecka jest częścią przedsięwzięcia pn. Zajęcia edukacyjne, w tym  przyrodniczo–matematyczne dla dzieci i młodzieży realizowanego  w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Bydgoszczy 2023+

Regulamin wydarzenia

Szczegóły

Data:
1 czerwca
Czas:
12:00 - 20:00
Wydarzenie Kategoria:

Miejsce

Młyny Rothera
Młyny Rothera, ul. Mennica 10
Bydgoszcz, 85-112 Poland
Przejdź do strony Młynów

Organizator

Młyny Rothera
Telefon:
887 467 015
E-mail:
sekretariat@mlynyrothera.pl
Przejdź do strony Organizatora