Współpraca

Masz pomysł na organizację wydarzenia?
Chcesz wynająć przestrzeń?

Dobrze trafiłeś/aś!
Zapraszamy do współpracy!Współpraca - w kilku krokach

Najtrudniejszy pierwszy krok…

Zapoznaj się z regulaminem, w którym znajdziesz najważniejsze informacje dot. współpracy oraz cennik udostępniania przestrzeni Młynów Rothera.


Czas odpowiedzieć sobie na ważne pytanie!

Po przeczytaniu regulaminu, odpowiedz sobie na pytanie, czy Twoje wydarzenie wpisuje się w ogólne ramy udostępniania przestrzeni w Młynach Rothera.

 

Zgłoś się!

  • W przypadku, gdy Twoje wydarzenie dotyczy kategorii komercyjnego udostępnienia przestrzeni, wyślij zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: wspolpraca@mlynyrothera.pl.
  • W przypadku, gdy Twoje wydarzenie dotyczy kategorii niekomercyjnego udostępnienia przestrzeni, wypełnij formularz zgłoszeniowy online.

 

Daj nam chwilę na weryfikację zgłoszenia…

Poczekaj na naszą odpowiedź, z informacją zwrotną wrócimy w terminie do 3 dni roboczych.

 

To już – decyzja podjęta!

Zanim podejmiemy ostateczną decyzję, musimy dokładnie przeanalizować założenia Twojego wydarzenia, nasz kalendarz oraz harmonogram planowanych działań. Prosimy Cię o cierpliwość! Niezależnie od tego, czy nasza decyzja będzie pozytywna czy negatywna, wrócimy do Ciebie z decyzją maksymalnie w ciągu 10 dni roboczych od momentu otrzymania wszystkich informacji dotyczących planowanego wydarzenia.

 

Porozmawiajmy!

Mamy już ogólne informacje o Twoim wydarzeniu, a teraz czas na szczegóły! Skonsultujmy się w sprawach organizacyjnych i porozmawiajmy o umowie.

 

Czas na domknięcie formalności!

Skoro wszystko mamy już ustalone, to czas podpisać umowę.

 

Działajmy!

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko działać zgodnie z planem! Realizujemy Twoje przedsięwzięcie i podejmujemy wspólnie ustalone kroki.

 

Z kim współpracujemy?

W przypadku niekomercyjnego wynajmu przestrzeni, partnerstwa czy współorganizacji, podejmujemy współpracę z organizacjami pozarządowymi, osobami fizycznymi lub prowadzącymi działalność gospodarczą, działającymi na rzecz upowszechniania kultury i/lub działających w sferze edukacji kulturalnej oraz z instytucjami kultury. We współpracę niekomercyjną angażujemy się w różnym zakresie – możemy po prostu wynająć przestrzeń pod Twoje wydarzenie, ale możemy też zostać jego partnerem czy współorganizatorem. Natomiast w przypadku komercyjnego wynajmu przestrzeni Młynów Rothera współpracujemy z podmiotami gospodarczymi, prywatnymi lub innymi.

 

Jak wygląda współpraca?

W zależności od Waszych potrzeb i naszych możliwości, proponujemy kilka wariantów współpracy. Udostępniamy powierzchnię zarówno na wydarzenia niekomercyjne, jak i komercyjne, włączamy się we współtworzenie imprez pod kątem merytorycznym, technicznym czy też promocyjnym. Zależy nam na tym, aby Młyny były centrum pulsującego miejskiego życia i… dobrej współpracy!

Warsztaty? Konferencja? Koncert? A może wystawa? Każde wydarzenie potrzebuje nieco innej oprawy i stawia inne wyzwania organizacyjne, dlatego proponujemy kilka wariantów współpracy i udostępniania przestrzeni Młynów Rothera:

  • udostępnienie niekomercyjne – wydarzenia o charakterze kulturalnym, prospołecznym, naukowym, dydaktycznym
  • partnerstwo – wydarzenia o charakterze kulturalnym, prospołecznym, naukowym, dydaktycznym
  • współorganizacja – wydarzenia o charakterze kulturalnym, prospołecznym, naukowym, dydaktycznym
  • udostępnienie komercyjne – wydarzenia zamknięte o charakterze bezpośrednio niezwiązanym z działalnością statutową Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera, tj. konferencje, kongresy, sympozja, bankiety, wydarzenia firmowe, sesje zdjęciowe, nagrania.

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Marta Grządziela
Główna specjalistka ds. współpracy
wspolpraca@mlynyrothera.pl
tel. 887 485 325


Zapoznaj się z regulaminem współpracy i udostępniania powierzchni w Młynach Rothera


Wypełnij formularz zgłoszeniowy online

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.