,,A słyszała Pani? Czyli osiedlowy monitoring okienny” – spektakl improwizowany Klubu Komediowego

INFORMACJE

Dla wszystkich
Kup bilet

W ramach świętowania Europejskiego Dnia Sąsiada zapraszamy na improwizowany spektakl o tematyce sąsiedzkiej.

Poduszka pod łokieć, głowa wystawiona przez okno, czujny wzrok skierowany na najbliższą okolicę. To właśnie cechy Osiedlowego Monitoringu Okiennego, który, wraz z inspiracjami zaproponowanymi przez publiczność, napędzi artystów z warszawskiego Klubu Komediowego do w pełni improwizowanego spektaklu komediowego. Będzie dziwnie, będzie ciekawie, i miejmy nadzieję, będzie bardzo zabawnie.

Klub Komediowy to niezależna scena teatralna, działająca w Warszawie od 2014 roku. Piwniczny plac zabaw dla dorosłych, gdzie amerykańska komedia flirtuje z polską kulturą. To tutaj Bill Murray spotyka się z Jeremim Przyborą – a każdy, komu nie brakuje tupetu i języka w gębie, może dołączyć do ich rozmowy. Gramy oryginalne formaty i spektakle własnej produkcji: spektakle improwizowane, kabaret literacki, a także stand-up czy dubbingi – będące różnymi formami komedii na żywo. Jesteśmy wiodącą sceną tego typu w Warszawie, i (podobno wciąż) jedynym klubem komediowym w Polsce.

Więcej o Klubie Komediowym kliknij TUTAJ!

Obsada: Hubert Skrzyński, Marcin Pawlina, Dorota Dakota Pawiłowska, Piotr Gasik

Przewidujemy dwie pule sprzedaży biletów.
Pierwsza pula w cenie 30 zł, druga w cenie 50 zł (liczba biletów na poszczególne pule ograniczona).

 


Informacje organizacyjne:
Kiedy? 31.05.2024 r., godz. 19.00-20.30
Gdzie? Młyny Rothera, I piętro
Dla kogo? Dla wszystkich zainteresowanych tematyką
Cena: 30 zł – I pula, 50 zł – II pula
Bilety: kliknij TUTAJ!

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.