„Aga ma kota” – spotkanie autorskie z Agatą Romaniuk

INFORMACJE

Dla dzieci
wstęp wolny

Organizator: Fundacja Miejsce Uwagi
Współorganizator: Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy i Młyny Rothera

Drodzy Najmłodsi!
Początek wakacji to najlepszy moment na spotkania z autorkami i autorami Waszych ulubionych książek. Zapraszamy na spotkanie z autorką Agatą Romaniuk. Spotkanie poprowadzi Grzegorz Kasdepke.

O autorce: 

Agata Romaniuk – pisarka, reporterka, socjolożka. Kocistka rozkochana w przygodach i małych miasteczkach. Jako Pani Wieczorynka opowiada w internecie improwizowane bajki na życzenie dzieci. Autorka serii detektywistycznej “Kocia Szajka” i innych książek dla dzieci oraz zbiorów reportaży „Z miłości? To współczuję. Opowieści z Omanu” i „Krótko i szczęśliwie. Historie późnych miłości”. W 2022 roku ukazała się jej powieść́ „Proste równoległe”. Publikuje teksty w Dużym Formacie, Przekroju i Piśmie.

O prowadzącym:

Grzegorz Kasdepke – autor bestsellerów, które stają się lekturami szkolnymi. Fundacja ABC XXI „Cała Polska Czyta Dzieciom” uznała jego „Detektywa Pozytywkę” za książkę dwudziestolecia. Jest Kawalerem Orderu Uśmiechu, Ambasadorem Polszczyzny, zdobywcą dziesiątek nagród, a jego utwory przetłumaczono na 14 języków. Wspólnie z Hubertem Klimko Dobrzanieckim napisał też zbiór opowiadań dla dorosłych „Królik po islandzku”. Publicysta, dramaturg, żarłok i meloman!


Informacje organizacyjne:
Kiedy?
28.06.2024 r., godz. 9.00-10.15
Gdzie?
taras Młynów, w razie niepogody Spichrz Mączny, parter
Dla kogo?
dla dzieci wraz z opiekunami
Cena:
bezpłatnie
Zapisy:
wstęp wolny

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.