Biznes dla Kobiet

INFORMACJE

organizator

Informacje od Organizatora:

Zapraszamy na spotkanie Biznes dla Kobiet – urodzinowe! Spotykamy się od 12 lat! Gościnią będzie Henryka Bochniarz!

Henryka Bochniarz o sobie: z wykształcenia jestem ekonomistką. W Konfederacji Lewiatan działam społecznie. Założyłam ją w 1999 roku i od tamtego czasu jestem jej prezydentem. W tym okresie Lewiatan urósł do rangi największej krajowej organizacji prywatnego biznesu, która jako jedyna ma swoje przedstawicielstwo w Brukseli. Jestem wiceprezydentem BUSINESSEUROPE, największej organizacji pracodawców w Unii Europejskiej. Od października 2016r. pełnię funkcję przewodniczącej Rady Dialogu Społecznego. W rządzie Jana Krzysztofa Bieleckiego byłam Ministrą Przemysłu i Handlu oraz współtwórczynią przemian okresu transformacji ustrojowej. W 1990r. założyłam firmę Nicom Consulting, jedną z pierwszych firm doradczych w Polsce, działającą do 2010r. Współtworzyłam Stowarzyszenie Doradców Gospodarczych, a w okresie 1996-1999 byłam prezesem Polskiej Rady Biznesu.
W 2005r. zdecydowałam się na start w wyborach prezydenckich, jako kandydatka bezpartyjna. Zajęłam w nich siódme miejsce, uzyskując 188 598 głosów. Od 2000r. jestem przewodniczącą Polsko-Japońskiego Komitetu Gospodarczego. W latach 2006-2014 byłam prezesem Boeinga na Europę Środkową i Wschodnią. Obecnie zasiadam w radach nadzorczych firm Unicredit S.p.A., FCA Poland SA i Orange Polska. Jestem autorką licznych publikacji z zakresu makro- i mikroekonomii oraz artykułów prasowych dotyczących aktualnych problemów społeczno-gospodarczych. Od lat angażuję się w działalność społeczną. Wspólnie z Gazetą Wyborczą założyłam fundację Nike. W 2003 roku otrzymałam nagrodę im. Andrzeja Bączkowskiego za szczególny wkład w rozwój dialogu społecznego w Polsce i działania ponad podziałami politycznymi. Przeznaczyłam ją na utworzenie fundacji Prymus, wyrównującej szanse dzieci wiejskich. Jestem współtwórczynią Kongresu Kobiet, nieprzerwanie upominającą się o coraz większy udział kobiet w życiu publicznym i biznesie. Zainicjowałam i razem z Lewiatanem od sześciu lat organizuję Europejskie Forum Nowych Idei w Sopocie, które służy wypracowywaniu pomysłów na rozwiązanie najbardziej fundamentalnych problemów Europy

Podczas spotkania wymienimy się inspiracjami i kontaktami i naładujemy energią na kolejny miesiąc. Biznes dla Kobiet to cykliczne spotkania organizowane przez Joannę Czerską-Thomas – właścicielkę M4Bizz Agencja Marketingowa, od 26 maja 2011 roku. Do grona organizatorek dołączyła Justyna Tessa – współwłaścicielka firmy drzwiowej Tessa Dom, www.Tessa.com.pl i właścicielka najmniejszej księgarni.

Spotkania skupiają wokół siebie bydgoszczanki (i nie tylko) zainteresowane tematem biznesu, zorientowane na rozwój osobisty i tworzenie coraz to nowych sieci kontaktów biznesowych.

Propozycje uczestnictwa kierujemy do Pań, które prowadzą działalność gospodarczą lub po prostu chcą się rozwijać zawodowo. Naszym celem jest wymiana doświadczeń biznesowych, kontaktów oraz poznanie potencjalnych klientów i kontrahentów. Spotkania odbywają się cyklicznie – w ostatni czwartek miesiąca i są poprzedzane szkoleniem z zakresu rozwoju kompetencji lub prezentacją wybranej firmy/ usługi. Następnie każda z uczestniczek ma czas na przedstawienie siebie, swojej firmy/ produktu i rozdanie wizytówek czy też ulotek. Kolejnym etapem jest wspólna kawa, przekąski i rozmowy.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ!
Dla kogo? dla wszystkich zainteresowanych tematyką
Cena: bezpłatnie
Zapisy: aby wziąć udział w spotkaniu pobierz bilet, prześlij zgłoszenie i dane poprzez portal Evenea kliknij TUTAJ!

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.