Bobrze warsztaty plastyczne ze Stowarzyszeniem „Nasz Bóbr” – BRAK MIEJSC

INFORMACJE

Dla dzieci

Podczas świętowania urodzin „Węzłów” nie może zabraknąć naszego przyjaciela bobra. Zapraszamy na kreatywne warsztaty edukacyjno-plastyczne. Stworzymy własne makiety, przedstawiające naturalne ekosystemy rzeczne z bobrami w roli głównej. Zanim oddamy wodzę wyobraźni, wsłuchamy się w opowieść o świecie bobrów i niezwykle istotnej roli, jaką odgrywają w przyrodzie.

Zajęcia poprowadzą Joanna Kowalczyk-Bednarczyk i Roman Głodowski ze Stowarzyszenia „Nasz Bóbr”.

*Prosimy, aby każde dziecko przyniosło ze sobą zebrane wcześniej materiały pochodzenia naturalnego, które będą potrzebne do stworzenia takich elementów makiety jak: bobrowe tamy, drzewa, krzewy, żeremia (konstrukcje ochronne budowane przez bobry). Sugerujemy patyki, liście, szyszki, piasek w słoiku, żołędzie itp. Najwygodniej przynieść materiały w kartonowym pudełku po butach. Makieta będzie miała rozmiar A3.


Informacje organizacyjne:
Kiedy? 11.11.2023 r., godz. 12.00 – 14.00
Gdzie? Spichrz Zbożowy, II piętro
Dla kogo? dla dzieci od 6 r.ż. wraz z opiekunem
Cena: bezpłatnie
Zapisy: kliknij TUTAJ!


Wystawa „Węzły. Opowieść o mieście nad rzeką” to projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach VIII osi priorytetowej, działanie 8.1 Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020.

Fot. Aneta Pawska

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.