Zagrajmy w planszówki! vol. 19

INFORMACJE

Dla wszystkich

Organizator: Bydgoska Strefa Gier bez Prądu

Informacje od Organizatora:

Planszówkoholicy! W Maju zobaczymy się już 19 raz na wydarzeniu Bydgoskiej Strefy Gier bez Prądu, które pierwszy raz odbędzie się w Młynach Rothera. Na tym wydarzeniu będzie wspierać nas wydawnictwo Rebel. Już 19 raz organizujemy wydarzenie, tym razem miejsca będzie sporo więcej, a dodatkowo będzie można kupić bilety online! Mam nadzieję, że to wydarzenie kolejny raz pozwoli nam miło spędzić czas i odpoczniemy wspólnie przy planszy.
Jak zawsze na naszych stołach będą super planszówki, w których chętnie wytłumaczymy zasady, sesje RPG i oczywiście LIGA – KASKADIA od Lucky Duck.
Odbędzie się również TURNIEJ – zapraszamy wszystkich wielbicieli STAR WARS i nie tylko!
Jeżeli nas odwiedzicie to mogę zagwarantować też super pozytywnych ludzi!
Wypożyczalnia Pegaz zostaje z nami dalej, dzięki temu wpadną tytuły zarówno dla rodzin jak i graczy.
Oczywiście chętnie zobaczymy was również z Waszymi tytułami – miejsce się znajdzie byście mogli zagrać ze swoimi ekipami!
Nasze wydarzenie nie byłoby takie samo gdyby nie obecność sklepu Playmaty.pl, który dostarcza akcesoria w postaci mat i tacek na kości na wydarzenie.
Pojawi się również Oaken Board – z swoim stołem do gier planszowych! Drukarnia Replika.pl, która wspiera nas i drukuje pamiątkowe karty. Patronat medialny nad wydarzeniem obejmuje najlepszy polski serwis informacyjny w przestrzeni planszówkowej – Board News! Medialnie wspomaga nas również BluStreamTV – organizator wielkiego konwentu gamingowego – Blu Game Show, na którym pojawimy się pod koniec roku.

Koszt udziału w wydarzeniu wynosi 15 zł/osobę. – bilety kupisz TUTAJ! 
Dla uczestników poniżej 15 r.ż. wstęp możliwy za okazaniem bezpłatnej wejściówki – wejściówki do pobrania TUTAJ!

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.