Bydgoska Strefa Gier bez Prądu vol. 20

INFORMACJE

Dla wszystkich

Wydarzenie zewnętrzne.

Organizator: Bydgoska Strefa Gier Bez Prądu
Partner: Młyny Rothera

Informacje od Organizatora:
W Czerwcu zobaczymy się już 20 raz na wydarzeniu Bydgoskiej Strefy Gier bez Prądu, które odbędzie się w Młynach Rothera.
Na tym wydarzeniu będzie wspierać nas wydawnictwo Nasza Księgarnia. Już 20 raz organizujemy wydarzenie, mamy nadzieję, że i tym razem będziecie chcieli tę niedzielę spędzić z Nami! Mam nadzieję, że to wydarzenie pozwoli Wam odpocząć przy planszy.
Jak zawsze na naszych stołach będą super planszówki, w których chętnie wytłumaczymy zasady, sesje RPG i oczywiście LIGA – KASKADIA od Lucky Duck.

Odbędzie się również TURNIEJ – KOHAKU!
Jeżeli nas odwiedzicie to mogę zagwarantować też super pozytywnych ludzi! Oczywiście chętnie zobaczymy was również z Waszymi tytułami – miejsce się znajdzie byście mogli zagrać ze swoimi ekipami! Nasze wydarzenie nie byłoby takie samo gdyby nie obecność sklepu Playmaty.pl, który dostarcza akcesoria w postaci mat i tacek na kości na wydarzenie. Pojawi się również Oaken Board – z swoim stołem do gier planszowych! Drukarnia Replika.pl, która wspiera nas i drukuje pamiątkowe karty.
Patronat medialny nad wydarzeniem obejmuje najlepszy polski serwis informacyjny w przestrzeni planszówkowej – Board News!
Medialnie wspomaga nas również BluStreamTV – organizator wielkiego konwentu gamingowego – Blu Game Show, na którym pojawimy się pod koniec roku.

Kiedy? 25.06.2023r., 12.30-19.30
Dla kogo? dla wszystkich zainteresowanych tematyką
Cena?  do 15 r.ż wstęp bezpłatny; powyżej 15 r.ż. – 15 zł/os.
Zapisy? bezpłatna wejściówka do 15 r.ż. kliknij TUTAJ!
bilet dla osoby powyżej 15 r.ż. kliknij TUTAJ!

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami nowymi wydarzeniami w Młynach Rothera.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.