Bydgoska Strefa Gier bez Prądu vol. 23

INFORMACJE

Dla wszystkich

Organizator: Bydgoska Strefa Gier Bez Prądu
Partner: Młyny Rothera

Informacje od Organizatora:
Hej Gracze! We wrześniu zobaczymy się już 23 raz na wydarzeniu Bydgoskiej Strefy Gier bez Prądu, które odbędzie się w Młynach Rothera. Czas się odprężyć po szalonych pierwszych tygodniach września
Na tym wydarzeniu będzie wspierać nas wydawnictwo IUVI Games.
Mamy nadzieję, że i tym razem będziecie chcieli tą niedzielę spędzić z Nami!
Jak zawsze na naszych stołach będą super planszówki, w których chętnie wytłumaczymy zasady, sesje RPG i oczywiście LIGA – KASKADIA od Lucky Duck, oraz TURNIEJ od WYDAWCY!
Jeżeli nas odwiedzicie to mogę zagwarantować też super pozytywnych ludzi!
Oczywiście chętnie zobaczymy was również z Waszymi tytułami – miejsce się znajdzie byście mogli zagrać ze swoimi ekipami!
Nasze wydarzenie nie byłoby takie samo gdyby nie obecność sklepu Playmaty.pl, który dostarcza akcesoria w postaci mat i tacek na kości na wydarzenie.
Pojawi się również Oaken Board – z swoim stołem do gier planszowych!
Drukarnia Replika.pl, która wspiera nas co wydarzenie.
Patronat medialny nad wydarzeniem obejmuje najlepszy polski serwis informacyjny w przestrzeni planszówkowej – Board News!
Medialnie wspomaga nas również BluStreamTV – organizator wielkiego konwentu gamingowego – Blu Game Show, na którym pojawimy się pod koniec roku.
Startujemy od 12:30. Wstęp na wydarzenie to koszt 15zł, który opłacić można przy wejściu lub kupić bilet online, dzieci do 15 lat wchodzą za darmo – tutaj delikatna uwaga, by dzieciaczków nie zostawiać bez opieki.

Informacje organizacyjne:
Kiedy? 24.09.2023r., godz. 12.30-19.00
Gdzie? Młyny Rothera
Dla kogo? dla wszystkich zainteresowanych tematyką
Cena: do 15 r.ż. bezpłatnie; powyżej 15 lat koszt wynosi 15 zł/os.
Zapisy: do 15 r.ż. kliknij TUTAJ!
powyżej 15 r.ż. kliknij TUTAJ!
Wejściówki będą również sprzedawane w trakcie wydarzenia, w kasie.
Więcej informacji: kliknij TUTAJ!

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.