Bydgoska Strefa Gier bez Prądu vol. 25

Fot. Aneta Pawska

INFORMACJE

Dla wszystkich

Organizator: Bydgoska Strefa Gier Bez Prądu
Partner: Młyny Rothera

Informacje od Organizatora: 

To już przedostatni raz, kiedy zobaczymy się w tym roku na wydarzeniu Bydgoskiej Strefy Gier bez Prądu. To ostatnie zmagania przedfinałowe w naszej LIDZE i ostatni TURNIEJ w tym roku! Na tym wydarzeniu będzie wspierać nas wydawnictwo G3.
Jak zawsze na stołach będą super planszówki, których zasady chętnie wytłumaczymy, sesje RPG i oczywiście LIGA – KASKADIA od Lucky Duck, oraz TURNIEJ od WYDAWCY! Jeżeli nas odwiedzicie, to możemy zagwarantować też super pozytywnych ludzi! Oczywiście chętnie zobaczymy Was również z Waszymi tytułami – miejsce się znajdzie, byście mogli zagrać ze swoimi ekipami!

Nasze wydarzenie nie byłoby takie samo, gdyby nie obecność sklepu Playmaty.pl, który dostarcza akcesoria w postaci mat i tacek na kości na wydarzenie. Pojawi się również Oaken Board – ze swoim stołem do gier planszowych! Drukarnia Replika.pl, która wspiera nas co wydarzenie. Patronat medialny nad wydarzeniem obejmuje najlepszy polski serwis informacyjny w przestrzeni planszówkowej – Board News!

Po więcej informacji zapraszamy na Fanpage na FB – kliknij TUTAJ!
Zapraszamy też na grupę na FB – kliknij TUTAJ!


Informacje organizacyjne:
Kiedy?
26.11.2023 r., godz. 12.30 – 19.00
Gdzie?
Spichrz Zbożowy, IV piętro
Dla kogo?
dla wszystkich zainteresowanych tematyką
Cena:
koszt biletu wynosi 15 zł, dzieci do 15 r. ż. – wstęp bezpłatny
Zapisy:
bilet dla osoby dorosłej – kliknij TUTAJ!
bezpłatna wejściówka dla dziecka do 15 r.ż. – kliknij TUTAJ!
Bilety można kupić online lub w dniu wydarzenia w kasie.

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami nowymi wydarzeniami w Młynach Rothera.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.