Bydgoszcz .NET User Group

INFORMACJE

Dla wszystkich
Bezpłatne

Wydarzenie zewnętrzne.

Organizator: Bydgoszcz .NET User Group

Informacje od Organizatora: 

Prelegenci:
Remigiusz Mrozek, Architekt w Asseco Poland S.A.
Temat: Czy F# to lepszy Python?
Python stał się wszechobecny. Tworzymy w nim strony internetowe, dokonujemy eksploracji danych oraz używamy go do uczenia maszynowego. Nie jest to jednak język bez wad oraz ograniczeń. Postaram się pokazać w jaki sposób F# może być lepszą wersją Pythona.

Rafał Pieńkowski, Senior Software Engineer @ M-Kopa
Temat: A na co mnie ten DDD?!?
Domain-Driven Design dość mocno zakorzeniło się w naszej branży. Większość z nas pewnie słyszała, korzysta, lub spróbowała (z różnym skutkiem) tej techniki. Prezentacja ma na celu przypomnienie podstaw, u których znajduje się DDD. O dziwo przed książką Erica Evensa programiski i programiści jakoś pracowali i modelowali złożone systemy. Podczas prezentacji przybliżymy projekt o nazwie: “Pożyczki u Gorata”. Zobaczymy, czy DDD pomoże zespołowi zbudować system odporny na zmiany. Skupimy się głównie na aspektach strategicznych. A wszystko z przymrużeniem oka i luźnej atmosferze.

informacje organizacyjne:
kiedy? 29.06.2023 r., godz. 18.00-20.00
gdzie? Spichrz Zbożowy, II piętro
dla kogo? dla wszystkich zainteresowanych tematyką
cena: bezpłatnie
zapisy: kliknij TUTAJ!
więcej info: kliknij TUTAJ!

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.