Bydgoszcz w kieszeni / Бидгощ у вашій кишені

INFORMACJE

Dla dorosłych

warsztaty animacji poklatkowej dla dorosłych / польсько-українські майстер-класи лялькової анімації

Za co lubimy Bydgoszcz? Czy potrafimy o tym mówić? Czy potrafimy to pokazać? Z tymi pytaniami zmierzymy się na polsko-ukraińskich warsztatach animacji poklatkowej z Sofiją Skorobahatską. Zapraszamy wszystkich dorosłych, którzy chcieliby w twórczy sposób opowiedzieć o swojej relacji z naszym miastem, a przy tym chcą nauczyć się, jak za pomocą smartfona stworzyć animację z klatek zdjęć. Wspólnie przygotujmy ruchomą, fantazyjną opowieść o Bydgoszczy!

Wydarzenie odbywa się w języku ukraińskim z tłumaczeniem na język polski.

Sofija Skorobahatska – animatorka kultury, artystka wizualna, studentka reżyserii animacji na Kijowskim Narodowym Uniwersytecie Teatru, Kina i Telewizji im. Iwana Karpenki-Karego.

Чому нам подобається Бидгощ? Чи можемо ми поговорити про це? Чи можемо ми це показати? Ми обговоримо ці питання на польсько-українських майстер-класах лялькової анімації з Софією Непиталюк. Запрошуємо всіх дорослих, які бажають за допомогою творчості поговорити про свої стосунки з нашим містом, а водночас хочуть навчитися створювати анімацію з фоторамок за допомогою смартфона. Давайте разом підготуємо зворушливу, казкову історію про Бидгощ! Захід проводитиметься на українській мові з перекладом на польську.

Коли?
25 березня 2023 р. від 15:00 до 18:30

Де?
New Place (вхід з тераси з боку Острова Млинського)

Для кого?
Для дорослих

Ціна:
безкоштовно

Реєстрація:
натисніть тут!

Fot. Dariusz Gackowski

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami nowymi wydarzeniami w Młynach Rothera.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.