Co to za stan, ten DOBROSTAN? – rozmowa Zuzanny Kowalczyk z Joanną Gutral

INFORMACJE

Dla wszystkich
wstęp wolny

Czym jest dobrostan i jak go osiągnąć? Czy istnieje uniwersalny przepis na szczęście? Jak zadbać o siebie i o najmłodszych w morzu współczesnych wyzwań? Czy da się dziś uniknąć kryzysów zdrowia psychicznego? Na co się uwrażliwić w kontekście zdrowia i dobrostanu dzieci? I czy psychoterapia jest odpowiedzią na wszystko? O emocjach, odpowiedzialności, wsparciu i wyrozumiałości dla siebie z psycholożką i psychoterapeutką Joanną Gutral rozmawia autorka i redaktorka „Pisma”, Zuzanna Kowalczyk.

O rozmówczyniach: 

Joanna Gutral – psycholożka, psychoterapeutka, psychoedukatorka i podcasterka.   

Prowadzi indywidualną psychoterapię osób dorosłych w nurcie poznawczo-behawioralnym. Specjalizuje się w pracy z osobami doświadczającymi zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych oraz zaburzeń osobowości. Od lat zajmuje się, oprócz popularyzatorskiego i naukowego zamiłowania wobec psychologii i pracą psychoterapeutyczną, także psychoedukacją. Przez wiele lat współtworzyła portal i podcast psychoedukacyjny „Zdrowa Głowa”, a także kampanię społeczną „Mam terapeutę”.  Nadal rozwija swoje działania psychoedukacyjne przy pomocy własnych kanałów w social mediach i współprac biznesowych: warsztatów, spotkań, wykładów, a także tworząc podcast edukacyjny „Gutral Gada”. Więcej informacji: https://www.joannagutral.pl/  

 

Zuzanna Kowalczyk – Szefowa Działu Ekonomia i Technologie w „Piśmie”, dziennikarka, kulturoznawczyni, autorka esejów i podcastów. Wcześniej związana z „Gazetą Wyborczą” oraz think tankiem Przyszłość Jest Teraz. Poza „Pismem” publikowała m.in. w „Magazynie Świątecznym”, „Gazecie Wyborczej”, „non/fiction” oraz Dwutygodniku. 

 

Informacje organizacyjne: 

Kiedy? 05.08.2023r., 12:30-13:30
Dla kogo? dla młodzieży i dorosłych
Cena? bezpłatnie
Gdzie? taras Młynów
Zapisy? wstęp wolny 

Fot. Aneta Pawska

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.