Debata “Młode Miasto”

INFORMACJE

Dla wszystkich
Bezpłatne

Organizator: Stowarzyszenie Bydgoszcz G10
Współorganizator: Młyny Rothera

Informacje od Organizatora:
Stowarzyszenie Bydgoszcz G10 rozpoczyna projekt “Młode Miasto”, którego celem jest analiza wyzwań oraz propozycje rozwiązań dotyczących młodych ludzi w Bydgoszczy. Pierwszym etapem projektu jest zbieranie danych, w tym mini ankieta online, a kolejnym debata w Młynach Rothera.
Podczas dyskusji w gronie ekspertów z branż biznesu, kultury oraz edukacji będziemy wspólnie szukać pierwszych rekomendacji. Oczywiście ważnych głosów we wspomnianych środowiskach jest tyle, że w naszych założeniach to pierwsza z debat o tej tematyce.
Do  dyskusji serdecznie zapraszamy również wszystkich mieszkańców.

Jeśli chcesz nam pomóc, a zwłaszcza jeśli wokół siebie masz młodych ludzi, poświęć chwilę na na krótką ankietę. Chcemy poznać głos młodych, ale nie tylko młodych mieszkańców.
LINK do ankiety – kliknij TUTAJ!

Projekt “Młode Miasto” jest elementem programu “Debiuty w partycypacji”. Powstał przy wsparciu Fundacji Stocznia i finansowany jest ze środków programu CEBRICS – USAID.


Informacje organizacyjne:
Kiedy? 27.10. 2023 r., godz. 18.00 – 20.00
Gdzie? Młyny Rothera, Młyn – I piętro
Dla kogo? dla wszystkich zainteresowanych tematyką
Cena: bezpłatnie
Zapisy: wstęp wolny

Fot. Aneta Pawska

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami nowymi wydarzeniami w Młynach Rothera.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.