Europejska Noc Muzeów w Młynach Rothera!

INFORMACJE

Dla wszystkich

Młyny Rothera zapraszają do odkrywania wystaw!

Poznaj historię Bydgoszczy i poczuj ducha miasta nierozerwalnie związanego z rzekami na wystawie „Węzły. Opowieść o mieście nad rzeką”. – wstęp 1 zł
Zarezerwuj sobie 60 minut, tyle czasu potrzeba, aby zwiedzić całą ekspozycję. Ostatnie wejście możliwe jest na jedną godzinę przed zamknięciem, czyli o 23.00.

Wciel się w role konstruktorów, czy pracowników młynów i w centrum nauki, na wystawie „Młyn-Maszyna” odkryj fascynujący świat techniki. – wstęp 1 zł
Zarezerwuj sobie 45 min, tyle czasu potrzeba, aby zwiedzić całą ekspozycję. Ostatnie wejście możliwe jest na jedną godzinę przed zamknięciem, czyli o 23.00.

Bilety w promocyjnej cenie będą dostępne w kasach w dniu wydarzenia. Sprzedaż biletów online wystartuje 16 maja.

W dniu Nocy Muzeów, w Młynach dostępne będą również wystawy Teresy Miotke-Sowińskiej, Jerzego Kędziory, wystawa Politechniki Bydgoskiej oraz wystawa w Nowym Miejscu w ramach cyklu 5×5.

Wejdź na punkt widokowy i podziwiaj panoramę Wysp Młyńskiej! – wstęp bezpłatny, obowiązują wejściówki, które będzie można pobrać w trzech punktach info – w Młynie od ul. Mennica, na parterze Spichrza Mącznego oraz na tarasie. Wejście na punkt widokowy możliwe jest co 10 min, na 10 min. Obowiązuje limit osób na jedno wejście.

Zachęcamy do skorzystania ze strefy relaksu i strefy dla dzieci. Można tu rozsiąść się wygodnie i poczekać na wejście czy to na punkt widokowy czy na wystawy. W strefie dla dzieci ułożycie puzzle, pokolorujecie kolorowanki, a także własnoręcznie wykonacie młyńską pocztówkę, którą zabierzecie ze sobą do domów. Zachęcamy również do zostawienia dobrego słowa dla Młynów i naszych wystaw, zawieszając je w specjalnie zaaranżowanej do tego przestrzeni. – atrakcje są bezpłatne

 


Informacje organizacyjne:
Kiedy? 18.05.2024 r., godz. 17.30-24.00
Gdzie? Młyny Rothera
Dla kogo? Dla wszystkich zainteresowanych tematyką
Cena: wystawy stałe 1 zł
Zapisy: wstęp wolny

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:

Węzły
Bilet normalny: 17,60 zł
Bilet ulgowy: 14.40 zł
Bilet grupowy: 12.80 zł
Bilet rodzinny: 40.00 zł

Młyn Maszyna
Bilet normalny: 22 zł
Bilet ulgowy: 18 zł
Bilet grupowy: 16 zł
Bilet rodzinny: 50zł

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.