,,Historie dokumentalne” – warsztaty historii mówionej z Mikołajem Grynbergiem

INFORMACJE

Dla dorosłych

Organizator: Fundacja Miejsce Uwagi
Współorganizatorzy: Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy, Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera

Informacje od organizatora:

Jeśli czujesz, że opowieści mogą umknąć razem z ludźmi, którzy mają już swoje lata. Jeśli czujesz, że tuż za rogiem ktoś ma do opowiedzenia historię, ale brakuje ci pewności, czy ona zainteresuje kogokolwiek poza tobą.

Jeśli zastanawiasz się, jak rozpocząć zbieranie materiału dokumentalnego, to zapraszamy na warsztaty z Mikołajem Grynbergiem.

Na trzech spotkaniach zajmiemy się tym, jak wybrać bohaterkę/bohatera, jak dobrze nagrać rozmowę i co z tym wszystkim dalej zrobić.
Transkrypcja, redakcja, autoryzacja i przede wszystkim – jak zrobić, żeby opowiedziano nam historię.

Chcemy, aby Twoje doświadczenie na wydarzeniu było jak najbardziej komfortowe. Jeśli potrzebujesz tłumacza języka migowego, opiekuna dla osoby o specjalnych potrzebach, lub masz inną potrzebę, daj nam znać.
Zapraszamy do kontaktu:
Telefon: 52 32 55 545 (Sekcja SPLOT)
E-mail: splot@mck-bydgoszcz.pl


Informacje organizacyjne:
Kiedy? 29.06.2024 r., godz. 10.00 – 12.00
Gdzie? kawiarnia Nowe Miejsce w Młynach Rothera, I piętro
Dla kogo? Dla dorosłych od 18 roku życia
Cena: bezpłatne, liczba miejsc ograniczona
Zapisy: Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: zapisy@miejsceuwagi.pl, w tytule wpisując: WARSZTATY Z MIKOŁAJEM GRYNBERGIEM. W treści maila prosimy odpowiedzieć na pytanie: dlaczego chcesz wziąć udział w warsztatach? (na 1000 słów ze spacjami). Zapisy przyjmujemy od 8 czerwca od godz. 12:00.

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.