Jak badać potrzeby odbiorców kultury?

Fot. Aneta Pawska

INFORMACJE

Dla dorosłych
brak miejsc

„Badania i rozwój publiczności, czyli jak rozpoznać potrzeby odbiorców i skutecznie na nie odpowiadać”

Zapraszamy do Młynów na intensywne, praktyczne warsztaty z przeprowadzania badań nad odbiorcami kultury i nie tylko. Jeśli kiedykolwiek zmagaliście się z trudnością dotarcia do konkretnej lub specyficznej grupy odbiorców, a utarte schematy i sztywne statystyki nie przyniosły wymiernych korzyści, to spotkanie jest właśnie dla Was. Będziemy inspirować do zaangażowania w kreatywne działania, prezentować dobre praktyki oraz sieciować różne osoby i środowiska.

Warsztaty to dwa dni, szesnaście godzin i niezliczona ilość wiedzy. W kameralnym gronie wspólnie z ekspertem dr Sewerynem Rudnickim postaramy się spojrzeć na publiczność z innej perspektywy. Wiedza zdobyta podczas praktycznych warsztatów, z pewnością ułatwi przygotowanie przez Was oferty, spełniającej oczekiwania osób, o których uwagę chcielibyście zabiegać.

W formule współpracy i kreatywności, poprzez rozmowę i empatię zamienimy wiedzę na konkretne pomysły, projekty i działania. Przekonamy się, że praca w interdyscyplinarnych zespołach to doskonałe narzędzie do wymyślania innowacyjnych rozwiązań.

Warsztaty dedykowane są dla organizacji pozarządowych, kadr kultury, osób z działów marketingu i komunikacji, edukacji, obsługi widowni.

Po spotkaniu będziecie w stanie w łatwy sposób zaplanować i zrealizować badanie publiczności nastawione na doskonalenie oferty. Nauczycie się, jak formułować trafne pytania badawcze oraz przygotowywać scenariusze badań, a ponadto zdobędziecie umiejętności zespołowego wyciągania wniosków z badań, które w łatwy sposób zamienicie na konkretne i twórcze pomysły, dotyczące przyszłej oferty.

Spotkanie poprowadzi dr Seweryn Rudnicki – socjolog, moderator sesji kreatywnych, trener, naukowiec, autor książek i artykułów. Związany z Akademią Górniczo-Hutniczą, gdzie naukowo bada kreatywność i procesy tworzenia nowej wiedzy.

Informacje organizacyjne:
Kiedy? 13-14.09.2023 r., godz. 9.00-17.00; szkolenie obejmuje dwa dni po 8 godzin
Gdzie? Spichrz Zbożowy – II piętro
Dla kogo? dla organizacji pozarządowych (NGO)
Cena: 50 zł
Zapisy? kliknij TUTAJ!
Wszystkie miejsca zostały już zarezerwowane. Jeśli chcesz zapisać się na listę rezerwową, napisz do nas na adres: info@mlynyrothera.pl. Poinformujemy Cię, gdy zwolni się dla Ciebie miejsce!

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.