Kawa z Koordynatorem #2

fot. P.Nalewajk

INFORMACJE

Dla wszystkich

Z kulturą w przyszłość! Okazją do tego jest konkurs o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2029. Bydgoszcz jest kandydatką, a my zadajemy mieszkankom i mieszkańcom bardzo ważne pytanie: Jaka będzie Bydgoszcz w 2029 roku? Jaka jest rola kultury w rozwoju miasta? Odpowiedzi będziemy szukać zapraszając do różnorodnych angażujących działań.

Już we wtorek, 22 sierpnia, odbędzie się kolejne wydarzenie w ramach cyklu Kawa z Koordynatorem. W godz. 16.00-18.00 zapraszamy do odwiedzenia Nowego Miejsca i podjęcia rozmowy z koordynatorem przygotowania aplikacji, Sławomirem Czarneckim. Przy kawie od zapatystów, jednej ze specjalności Nowego Miejsca, będzie można porozmawiać o pomysłach na zwiększenie roli kultury w rozwoju miasta.

Spotkania warto zaplanować, aby wystarczyło czasu na wszystkie ważne tematy, dlatego zachęcamy do zaznaczenia preferowanej godziny spotkania w formularzu. Możliwie najszybciej wrócimy do Państwa z potwierdzeniem spotkania.

Formularz do zapisów dostępny jest tutaj >>>

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu: esk@mlynyrothera.pl

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.