Kawa z Koordynatorem #1

fot. P.Nalewajk

INFORMACJE

Dla dorosłych

Z kulturą w przyszłość! Okazją do tego jest konkurs o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2029. Bydgoszcz jest kandydatką, a my zadajemy mieszkankom i mieszkańcom bardzo ważne pytanie: Jaka będzie Bydgoszcz w 2029 roku? Jaka jest rola kultury w rozwoju miasta? Odpowiedzi będziemy szukać zapraszając do różnorodnych angażujących działań.

Już w piątek, 4. sierpnia, rozpocznie się cykl Kawa z Koordynatorem. W godz. 16.00-18.00 zapraszamy do odwiedzenia Nowego Miejsca i podjęcia rozmowy z koordynatorem przygotowania aplikacji, Sławomirem Czarneckim. Przy kawie od zapatystów, jednej ze specjalności Nowego Miejsca, będzie można porozmawiać o pomysłach na zwiększenie roli kultury w rozwoju miasta.

Spotkania warto zaplanować, aby wystarczyło czasu na wszystkie ważne tematy, dlatego zachęcamy do wcześniejszych zapisów mailowych: esk@mlynyrothera.pl.

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.