Każdy inny, a jednak bardzo podobny – obchody Dnia Osób z Zespołem Downa

Fot. Łukasz Grzybowski

INFORMACJE

Dla dzieci

Organizator: Stowarzyszenie MY TEŻ
Partner: Młyny Rothera

Informacje od Organizatora: 

Zapraszamy na warsztaty kreatywno-sensoryczne dla dzieci, które będą odbywać się od godziny 11.00 do 12.30 w Spichrzu Mącznym, na III piętrze. Na zajęcia obowiązują zapisy pod adresem kontakt.mytez@gmail.com.

W godzinach od 13.00 do 15.00 odbędzie się gala, podczas której zostanie zaprezentowany film nakręcony z rodzicami dzieci z niepełnosprawnościami. Odbędzie się również występ taneczny dzieci z niepełnosprawnościami wraz z przyjaciółmi – odśpiewanie Hymnu Radości oraz występy zespołów tanecznych Fundacji Triosomaki i Fundacji Amadeo.

Pod koniec dnia, w godzinach od 16.00 do 18.00 odbędzie się spotkanie integracyjne przy kawie, herbacie oraz spotkania ze specjalistami.


Informacje organizacyjne:
Kiedy? 21.03.2024 r., godz. 11.00-18.00
Gdzie? warsztaty kreatywno-sensoryczne -> Spichrz Mączny, III piętro; gala -> Młyn, I piętro; spotkanie -> Spichrz Mączny, III piętro
Dla kogo? dla wszystkich zainteresowanych tematyką
Cena: bezpłatnie
Zapisy: na warsztaty kreatywno-sensoryczne pod adresem kontakt.mytez@gmail.com; na pozostałe wydarzenia wstęp wolny

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.