Kocia domowa apteczka. Jak przygotować kociego pacjenta do wizyty i badania? Najczęstsze ignorowane objawy chorobowe u kotów

INFORMACJE

Dla wszystkich

Organizator: Stowarzyszenie Stukot

Partner: Młyny Rothera

Informacje organizatora:

Na wykładzie dowiemy się wszystkiego, co ważne, jeśli chodzi o zdrowie kotów.

Jakie objawy są alarmujące i wymagają natychmiastowej wizyty w gabinecie weterynaryjnym?
Co powinno znaleźć się w kociej apteczce i co można podać przed tą wizytą? Czy kota trzeba przywieźć w transporterze?
Jak pomóc zwierzęciu, które się stresuje?

O tym wszystkim opowie lek. wet. Julia Morawska.

Liczba uczestników ograniczona. Obowiązują zapisy.

 


Julia Morawska

Julia Morawska – Od najmłodszych lat wiedziała, że życie zawodowe powiąże ze zwierzętami, a w trakcie prowadzenia domu tymczasowego przez stały kontakt z chorującymi czworonogami wybór zawodu lekarza weterynarii stał się oczywisty. Najbliższe jej sercu są koty i ich zdrowotne problemy. Zajmuje się szeroko pojętą interną, a w naszej przychodni będzie przyjmować pacjentów nefro-urologicznych, dermatologicznych, a także kocich cukrzyków. Medycyna weterynaryjna jest dla niej szalenie ciekawa, dlatego regularnie uczestniczy w szkoleniach i konferencjach stale pogłębiając swoją wiedzę. Na co dzień przyjmuje swoich pacjentów w Przychodni Weterynaryjnej SmartVet w Bydgoszczy.

Prywatnie właścicielka trzech kocich pociech – Nutki, Zojki i Safi, w wolnym czasie zajmuje się malowaniem w technice decoupage.

 


Informacje organizacyjne:
Kiedy? 13.06.2024 r., godz. 16.00-17.30
Gdzie? Młyn, I piętro
Dla kogo? dla wszystkich
Cena: bezpłatnie
Zapisy: kliknij TUTAJ!

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.