Konkurs fotograficzny – 20 lat z Przechodzącym przez rzekę

Fot. Daniel Chełmowski

INFORMACJE

Dla wszystkich
Bezpłatne

We współpracy z Fundacją Art Balance i Wydawnictwem Pejzaż zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym na najlepsze zdjęcie rzeźby Przechodzącego przez rzekę.

Dla zwycięzców do zdobycia m.in. statuetka wykonana przez artystę Jerzego Kędziorę, publikacja zwycięskich zdjęć w specjalnym albumie wydawnictwa Pejzaż i pakiet pamiątek z Młynów Rothera.

Zdjęcia konkursowe zgodne z wytycznymi w regulaminie można przesyłać na adres: konkurs.foto@mlynyrothera.pl

Pamiętajcie, że zgłoszenie powinno zawierać:
– imię i nazwisko autorki/autora,
– datę wykonania zdjęcia
– załącznik z fotografią konkursową wykonaną w pionie, format A4, rozdzielczość 300 dpi, plik jpg lub tiff, zdjęcie nieprzetworzone w programach do obróbki graficznej.

  • Fotografia przesłana w załączeniu powinna być podpisana imieniem i nazwiska uczestniczki/uczestnika konkursu. Każda uczestniczka/uczestnik może przesłać maksymalnie jedną fotografię.
  • Prace oceniane będą według kryterium wartości twórczej oraz założeń konkursu, a w ocenie fotografii będzie brana pod uwagę zgodność z tematem, jakość wykonania, pomysł i kreatywność.
  • Zwycięzców ogłosimy w czerwcu na naszej stronie www i w social mediach

Więcej informacji znajdziecie w poniższym regulaminie.

Powodzenia!

 


Informacje organizacyjne:
Kiedy? od 21 maja do 11 czerwca
Dla kogo? dla wszystkich
Gdzie wysłać zdjęcia? na adres konkurs.foto@mlynyrothera.pl

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.