Konsultacje Programu współpracy Miasta Bydgoszcz z organizacjami pozarządowymi (NGO)

Fot. Aneta Pawska

INFORMACJE

Dla wszystkich

Organizator: Rada Działalności Pożytku Publicznego Miasta Bydgoszcz

Informacje od Organizatora:
Rada Działalności Pożytku Publicznego Miasta Bydgoszczy zaprasza na spotkanie konsultacyjne dotyczące Programu współpracy Miasta Bydgoszczy z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2024 rok.

Spotkanie odbędzie się w Nowym Miejscu (na pierwszym piętrze) w Młynach Rothera (wejście od tarasu) w godzinach 11:00-13:00. W kolejnej części, po przerwie, w godzinach 13:15-15:00 otworzymy przestrzeń na część sieciującą – poznanie innych organizacji, opowiedzenie o swoich bieżących działaniach, które inne osoby czy organizacje pozarządowe mogą wesprzeć.

Plan spotkania:
10:50: otwarcie sali w Nowym Miejscu, wspólna kawa,
11:00-13:00: część konsultacyjna dotycząca Programu współpracy Miasta Bydgoszczy z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w roku 2024
Prosimy o zapoznanie się z projektem Programu: kliknij TUTAJ!
13:15-15:00:
– część sieciująca,
– potrzeby osób i organizacji względem działania Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Bydgoszczy
– omówienie powstawania koalicji na rzecz lasów i przyrody w Bydgoszczy
– otwarta przestrzeń
15:00: zakończenie spotkania

Spotkanie poprowadzi Maciej Kaczmarek – moderator, mający duże doświadczenie w prowadzeniu procesów grupowych, który pomoże nam omówić propozycję programu oraz wypracować konkretne wnioski.
Jest możliwość przyjścia z dziećmi – będą kartki, kredki, flamastry i przygotowany stolik dla najmłodszych, w zasięgu wzroku rodziców.
Spotkajmy się. Zapraszamy!


Informacje organizacyjne:
Kiedy? 14.10.2023 r., godz. 11.00-15.00
Gdzie? Nowe Miejsce, I piętro
Dla kogo? dla wszystkich
Cena: bezpłatnie
Zapisy: kliknij TUTAJ!

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami nowymi wydarzeniami w Młynach Rothera.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.