Lider w świecie VUCA 3.0 Jak wygrywać w czasach turbulencji i niepewności? Nowe zadania i kompetencje liderów

INFORMACJE

Dla wszystkich

Organizator: ICAN Institute

Informacje od Organizatora:

Jeszcze nie wyszliśmy z turbulencji związanej z COVID-19, a już weszliśmy w nową –związaną z wojną w Ukrainie, inflacją i zakłóceniami rynkowymi. Misją liderów w tak niepewnych warunkach, jest odpowiedzialność za swoich pracowników i rozwój firm. Jeśli liderzy potraktują obecne kryzysy jako nowe szanse i możliwości, a nie jedynie zagrożenia, to mogą odkryć wiele wartościowych okazji do wzrostu czy wprowadzenia innowacji w firmie. Jak to robić? Jakie strategie działania warto zastosować, by wygrywać mimo rynkowych trudności? Podczas konferencji otrzymasz wiedzę, wskazówki i narzędzia, które pozwolą Ci z sukcesem zmierzyć się z największymi wyzwaniami przywódczymi obecnych czasów i zapewnić firmie stabilny wzrost w niestabilnych warunkach! Cieszymy się, że po udanej konferencji regionalnej w Kielcach możemy spotkać się także z przedsiębiorcami w Bydgoszczy, by wesprzeć ich w rozwoju biznesu i dzielić się praktyczną wiedzą.

Harmonogram:

9.00-9.30 Rejestracja uczestników

9.30-9.40 Otwarcie konferencji, powitanie gości : Joanna Koprowska, redaktorka “MIT Sloan Managemenr Review Polska” i Michał Sztybel, Wiceprezydent Miasta Bydgoszczy

9.40 – 10.10 Prezentacja o Bydgoszczy,  Edyta Wiwatowska
Prezes Zarządu, Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o.

10.10 – 11.10 Lider w świecie VUCA 3.0
Jak wygrywać w czasach turbulencji i niepewności?
Nowe zadania i kompetencje liderów cz. 1  | dr Witold  Jankowski, prezes ICAN Institute

11.10 – 11.30 przerwa kawowa

11.30 -12.30 Lider w świecie VUCA 3.0
Jak wygrywać w czasach turbulencji i niepewności?
Nowe zadania i kompetencje liderów cz. 2 | dr Witold  Jankowski, prezes ICAN Institute

12.30 – 12.45 Sesja Q&A  |  dr Witold Jankowski, prezes ICAN Institute

12.45 – 13.30 Lunch

13.30 – 15.00 Zarządzanie finansami firmy w ultra zmiennych warunkach rynkowych | Marcin Słomski, ACCA,  Ekspert w zakresie optymalizacji wartości przedsiębiorstw

15.00 – 15.30 Zakończenie Konferencji

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami nowymi wydarzeniami w Młynach Rothera.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.