Mamy na wystawie – Dzień Matki w Młynach

INFORMACJE

Dla dorosłych

Z okazji Dnia Matki wszystkie mamy zapraszamy na specjalne oprowadzanie po naszej stałej wystawie “Węzły”!

Mamy, także te z maluchami w chustach czy wózkach, a także w brzuszkach, w tym dniu będą mogły poznać naszą stałą ekspozycję wraz z przewodnikiem. Odkrywanie wystawy “Węzły. Opowieść o mieście nad rzeką” w towarzystwie innych mam będzie wyjątkową przygodą.

„Węzły” to wystawa stała poświęcona miastu nad rzeką. Poznamy tu Bydgoszcz nierozerwalnie związaną z Brdą, Kanałem Bydgoskim i Wisłą, poczujemy ducha miasta, w którym ważne wydarzenia ostatnich 170 lat przenikają się z opowieściami o codziennym życiu mieszkańców. Druga część wystawy poświęcona jest wyzwaniu, które nas czeka – jak uchronić wodne zasoby miasta przed kryzysem klimatycznym? Dowiemy się tu więcej o faunie i florze żyjącej w Brdzie, sposobach na oszczędzanie wody i polityce miasta zwracającego się frontem do rzeki.

Jesteś mamą, która potrzebuje wolnego popołudnia dla siebie? A może jako mama szukasz atrakcji dla Ciebie i Twojego malucha w wózku/chuście? Spokojnie, w tym dniu każda mama poczuje się u nas swobodnie i komfortowo!

Zwiedzanie o godz. 13.00 i 15.00 kierujemy do wszystkich mam z dziećmi, które jeszcze można zabrać ze sobą w chuście, nosidle lub wózku. Nasza przestrzeń jest dostępna architektonicznie do potrzeb rodziców z najmłodszymi, dysponujemy także pokojem dla opiekunów, w którym można swobodnie nakarmić czy przewinąć dziecko. W tych godzinach ściszymy też dźwięki na wystawie, aby zadbać o komfort najmłodszych gości 🙂

Zwiedzanie o godz. 17.00 i 19.00 kierujemy do wszystkich mam, które po całym dniu świętowania ze swoimi pociechami mają możliwość wygospodarowania czasu tylko dla siebie i skorzystania ze zwiedzania wystawy w towarzystwie innych mam.

Serdecznie zapraszamy!

Informacje organizacyjne:
Godziny zwiedzania: 13.00, 15.00, 17.00, 19.00
Czas trwania zwiedzania: 60 minut
Bilety: kliknij tutaj
Cena biletu: 15 zł
W cenie biletu normalnego gratis usługa przewodnicka

Fot. Michał Hordowicz

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami nowymi wydarzeniami w Młynach Rothera.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.