Mikrogranty młodzieżowe – spotkanie informacyjne

INFORMACJE

Dla wszystkich
Bezpłatne

Podejmujemy nową inicjatywę – Mikrogranty młodzieżowe. To ogólnomiejski program wsparcia oddolnych inicjatyw lokalnych, w ramach którego osoby w wieku 14-26 lat, mieszkające lub uczące się w Bydgoszczy mogą realizować wydarzenia o charakterze kulturalnym, naukowym, edukacyjnym, ekologicznym, społecznym, a my je dofinansujemy.

Chcemy pobudzać kreatywność, nieszablonowe myślenie, wspierać rozwijanie poczucia sprawczości i różnorodnych umiejętności czy to z zakresu pracy w zespole, zarządzania projektami, zdobywania kompetencji liderskich. Pozyskiwanie przez młode osoby nowych zawodowych doświadczeń i aktywizowanie lokalnej społeczności – to nasz cel.

Zapraszamy na spotkanie informacyjne, podczas którego koordynatorki projektu, Katarzyna Plucińska i Marta Gutkowska odpowiedzą na pojawiające się pytania odnośnie do Mikrograntów.


Informacje organizacyjne:
Kiedy? 7.05.2024 r., godz. 17.00-18.00
Gdzie? Spichrz Zbożowy,  II piętro
Dla kogo? dla wszystkich zainteresowanych
Cena: bezpłatnie
Zapisy: wstęp wolny

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.