Młyński Rozmownik #13

INFORMACJE

Dla wszystkich
wstęp wolny

Chcesz poćwiczyć języki obce, a przy okazji poznać nowych ludzi? W Młynach zbieramy zarówno te odległe, jak i całkiem współczesne opowieści o życiu w naszym mieście, rozmawiamy o przyszłości i teraźniejszości. Łączymy rozmawianie o sobie w mieście i przeżywaniu siebie w mieście z działaniami wspomagającymi integrowanie się bydgoszczan. W związku z tym chcemy zaprosić Cię do współtworzenia przestrzeni, w której możemy spotkać się, rozmawiać i wymieniać doświadczeniami, a także ciekawie spędzić czas w międzynarodowym towarzystwie.

Uczysz się języka obcego, ale brakuje Ci okazji, by używać go na żywo? Możesz poćwiczyć z nami zupełnie za darmo. Stworzymy stoliki, przy których będziemy rozmawiać – po angielsku, po polsku, po ukraińsku, a, kto wie, może po francusku czy w farsi. To wszystko zależy od Was! Możecie liczyć na pomoc i wsparcie moderatorów-filologów, którzy pomogą znaleźć temat do rozmowy, gdy zapadnie niezręczna cisza. 🙂

Запрошуємо на наступний випуск мовних розмов який.

Хочете практикувати іноземні мови та познайомитися з новими людьми? У Млинах ми збираємо історії про життя у нашому місті, говоримо також про майбутнє та сьогодення. Хочемо єднати розмову про місто та відчуття себе в місті з діяльністю, яка підтримує інтеграцію жителів Бидгощi. Тому хочемо запросити вас до спільного створення простору, де можемо зустрічатися, спілкуватися та обмінюватися досвідом, а також проводити час у цікавій міжнародній компанії.

Де:
Нове Місце у Млинах Ротера (вхід з тераси) 

Для кого:
для дорослих 

Ціна:
безкоштовно 

Записів:
немає 

We invite you to the next edition of the language exchange.

Are you interested in speaking foreign languages and meeting new people? In Rother’s Mills we talk about the future and the present of our city. And we are happy to invite you to co-create the space where inhabitants of Bydgoszcz meet, talk and exchange experiences, as well as spend time in an interesting international company.

When?
June 22nd, at 6.30 to 8.00 PM

Where?
New Place in Rother’s Mills (entrance from the terrace from Mill Island) 

For whom?
for everyone

Price?
for free

Registration?
free entrance

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.