Młyny zapraszają do tańca!

INFORMACJE

Dla młodzieży
Bezpłatne

Młyny zapraszają do tańca! Ruszaj (w) miasto, a dokładniej na młyński taras, który w tę sobotę zamieni się w ogromny parkiet. Razem z nami baw się tańcem, przygotowaliśmy warsztaty dla wszystkich, w tym osobne dla dzieci i młodzieży. Nie mamy wątpliwości, że Bydgoszcz potrafi dobrze tańczyć, wynika to nawet z historii. Jeśli chcecie wiedzieć, gdzie w Bydgoszczy tańczono tango i jakie są jego kroki, koniecznie odwiedźcie wystawę „Węzły. Opowieść o mieście nad rzeką”, na której czekają na Was muzyczne i taneczne ciekawostki.

Widzimy się w sobotę na tarasie Młynów! Odkryjcie z nami tajniki tańca współczesnego i ćwiczcie uważność oraz świadomość ruchów swojego ciała.

Zajęcia poprowadzi Agnieszka Sikorska – tancerka i choreografka, specjalizująca się w tańcu współczesnym.

Informacje organizacyjne:
kiedy? 24.06.2023 r., godz. 12.30-15.30
gdzie? Spichrz Mączny – parter / taras Młynów
dla kogo? dla wszystkich
cena? bezpłatnie
zapisy? w godzinach 12.30-13.00 odbywają się warsztaty dla grupy wiekowej 7-12 lat zapisz się TUTAJ!
w godzinach 13.30-14.30 odbywają się warsztaty dla grupy wiekowej 13-15 lat zapisz się TUTAJ!
w godzinach 14.30-15.30 odbywają się warsztaty dla wszystkich zainteresowanych, nie obowiązują zapisy

Zajęcia edukacyjne, w tym przyrodniczo–matematyczne dla dzieci i młodzieży realizowanego w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Bydgoszczy 2023+

fot. A. Hilbrecht

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.