Morze ciche

INFORMACJE

Dla wszystkich
Zapisz się

spektakl teatralny w języku polskim oraz w Polskim Języku Migowym

Zapraszamy na niezwykły spektakl! W Młynach będziemy gościć Teatr Nowy z Zabrza, który zabierze nas w podróż do niekiedy nieznanego nam świata bez dźwięków. Spektakl to poetycka opowieść, która daje wiarę w sens życia, nawet wtedy, gdy świat nie chce nas usłyszeć. To historia chłopca, który szuka akceptacji i zrozumienia, ale jest to też opowieść o dorosłych i wyzwaniach, którym stawiają czoła, by odpowiedzialnie i mądrze wychować dziecko.

Głównym bohaterem przedstawienia jest nastoletni Emilio, a tematem, jego dorastanie. Jednak nie jest to zwykła historia o dojrzewaniu, a Emilio nie jest zwykłym chłopcem, nie zna bowiem świata dźwięków – nie słyszy od urodzenia. Brzmienie własnego głosu jest mu obce, a nawet się go boi. Potrzebuje „tłumacza”. Tylko jak sprawić, aby zrozumiał te wszystkie szumy fal, piski mew, płacz dziecka czy krzyki pijanego ojca? Tego dowiecie się prosto ze sceny…

Spektakl będzie grany w języku polskim oraz w Polskim Języku Migowym.

Młyny – zobacz i usłysz kulturę: działanie w ramach projektu Kultura bez barier realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Działania 4.3 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Dla kogo?
dla wszystkich od 8 r.ż.
(spektakl będzie grany w języku polskim oraz w Polskim Języku Migowym)

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami nowymi wydarzeniami w Młynach Rothera.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.