O wzmacnianiu pracowniczek i pracowników instytucji kultury

Fot. A. Pawska

INFORMACJE

Dla dorosłych

Zapraszamy na spotkanie dotyczące wzmacniania pracowników instytucji kultury, podczas którego prowadzące, Anna Sadowska i Paulina Andruczyk podzielą się swoimi doświadczeniami z realizacji Programu Wzmacniania Pracowniczek i Pracowników Warszawskich Domów Kultury.

Porozmawiamy o przeciwdziałaniu wypaleniu zawodowemu i o narzędziach, które mogą pomóc osobom zajmującym się tworzeniem i realizacją programów instytucji w ich codziennej pracy. Poznamy też różnorodne narzędzia służące wzmacnianiu osób pracujących w instytucjach kultury. W części warsztatowej zaprosimy do pracy w grupach, by pogłębić wybrane wątki oraz stworzyć okazję do wymiany doświadczeń, pomysłów i potrzeb dotyczących wzmacniania i wsparcia zawodowego. Będzie to okazja do budowania sieci kontaktów oraz współpracy między różnymi placówkami, co przyczyni się do dalszego wzmacniania sektora kultury w Bydgoszczy.

 


Informacje organizacyjne:
Kiedy? 09.04.2024 r., godz. 10.30-15.00
Gdzie? Młyny Rothera, Spichrz Zbożowy, II piętro
Dla kogo? zapraszamy wszystkie osoby pracujące w instytucjach kultury, dla których istotny jest temat przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu i które chcą we wspólnym gronie porozmawiać o metodach i narzędziach służących wzmacnianiu pracowniczek i pracowników sektora kultury
Cena: bezpłatnie
Zapisy: kliknij TUTAJ!

O prowadzących

Anna Sadowska – animatorka kultury, aktorka, od 2003 r. współtwórczyni Teatru Realistycznego w Skierniewicach, współtwórczyni w Kolektywie Polka. Wykorzystuje teatr, performance i dramę do działania z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i osobami z niepełnosprawnościami. Koordynatorka projektów edukacyjno-kulturalnych, pedagożka teatralna i reżyserka spektakli dzieci i młodzieży. W 2009 uzyskała dyplom licencjacki Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku kulturoznawstwo ze specjalizacją teatrologiczną. Absolwentka Akademii Praktyk Teatralnych Gardzienice, Akademii Teatru Alternatywnego, ukończyła kurs Dramy Stosowanej realizowany przez Stowarzyszenie Praktyków Dramy Stop-klatka. W 2018 r. brała udział w programie Przełącz się na młodzież Szkoły Liderów. W latach 2017-2020 koordynatorka programu Laboratorium Projektów w Bemowskim Centrum Kultury, gdzie towarzyszyła ponad 25 projektom realizowanym przez mieszkańców. Obecnie pracuje jako kierowniczka Działu Programowego i koordynatorka w Staromiejskim Domu Kultury, zajmuje się wzmacnianiem pracowników i pracowników warszawskich domów kultury.

Paulina Andruczyk – animatorka kultury, pedagożka teatru, koordynatorka projektów kulturalnych i artystycznych, menadżerka i producentka, kulturoznawczyni. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Kulturoznawstwo w spec. Animacja kultury realizowanej w Instytucie Kultury Polskiej. Zajmuje się wzmacnianiem osób pracujących w obszarze edukacji kulturalnej i animacji kultury. Zarządza programami kulturalnymi, projektuje i prowadzi warsztaty rozwojowe i twórcze, wspiera społeczności lokalne oraz liderki i liderów w ich rozwoju. Współpracuje z instytucjami kultury oraz organizacjami pozarządowymi. Jest wieloletnią członkinią Stowarzyszenia Pedagogów i Pedagożek Tetaru. Od 2021 roku pracuje w Staromiejskim Domu Kultury w Warszawie na stanowisku Koordynatorki ds. programów i projektów strategicznych.

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami nowymi wydarzeniami w Młynach Rothera.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.