Promujemy Młodych – koncert w ramach festiwalu Młoda Muzyka Dawna

INFORMACJE

Dla wszystkich
wstęp wolny

Organizator: Fundacja Horyzonty Sztuki
Partner: Młyny Rothera

Informacje od Organizatora:

Serdecznie zapraszamy na koncert laureatów IV edycji OPEN CALL Młoda Muzyka Dawna. Tegorocznym rezydentem OPEN CALL Młoda Muzyka Dawna został włoski zespół La Reminiscentia, który wykona program złożony z francuskich kompozycji XVII i XVIII wieku pt. “La Conversation”.

La Reminiscentia jest młodym zespołem założonym przez studentów Konserwatorium Muzycznego w Weronie, który skupia się na wykonawstwie muzyki francuskiej XVII i XVIII wieku na viole da gamba oraz teorbę. Program La Conversation złożony jest z utworów największych kompozytorów tego okresu, a także ich potomków, którzy podobnie jak ich ojcowie byli muzykami i kompozytorami. Częściowo zapomniani, wymazani przez czas i być może także przez sławę swoich rodziców.

Wykonawcy:
Alessia Travaglini – viola da gamba
Borys Piszczatowski – viola da gamba
Alessandro Gonfiantini – teorba

Informacje organizacyjne:
Kiedy? 11.09.2023 r., godz. 19.00-20.00
Gdzie? Młyny Rothera
Dla kogo? dla wszystkich zainteresowanych tematyką
Cena: bezpłatnie
Zapisy: wstęp wolny
Więcej informacji tutaj KLIK!

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.