Słowa mają moc! – warsztaty kreatywnej redakcji z Loesje Polska

INFORMACJE

Dla dorosłych

W ramach kontynuacji obchodów Europejskiego Dnia Sąsiadki i Sąsiada, zapraszamy na warsztaty „Słowa mają moc! – warsztaty kreatywnej redakcji z Loesje Polska”.

Dobrym słowem warto podzielić się nie tylko z sąsiadami! Młyny we współpracy z Loesje zapraszają na warsztaty kreatywnej redakcji. Na spotkaniu zajmiemy się redakcją tekstów wypracowanych na sobotnich warsztatach z kreatywnego pisania. Jeśli masz ochotę, możesz wziąć udział zarówno w warsztatach z pisania, jak i z redakcji, ale spokojnie, możesz spędzić z nami twórczo czas wyłącznie na niedzielnej redakcji. Tekstów z pewnością wystarczy dla wszystkich! Efektem naszego spotkania redakcyjnego będą plakaty z hasłami. Zapraszamy do wspólnej zabawy słowami i do nawiązywania nowych relacji w twórczej atmosferze!

Niedziela, 21 maja
Godz. 12.00-16.00
Czas trwania 4h
Obowiązują zapisy: kliknij tutaj i pobierz bezpłatną wejściówkę!
Dla kogo? Od 16 r. ż.
Miejsce: Spichrz Zbożowy, II piętro 

 

Jeśli chcesz wspólnie z nami nie tylko redagować, ale też pisać, to czekamy na Ciebie w sobotę, 20 maja na warsztatach „Słowa mają moc! – warsztaty z kreatywnego pisania Loesje Polska”. Kliknij tutaj i pobierz bezpłatną wejściówkę!