Spotkanie literackie wokół książki “Korowód” Jakuba Małeckiego

INFORMACJE

Dla wszystkich

Poznaj kulisy powstawania książki Jakuba Małeckiego i porozmawiaj z jej autorem!

Organizator: Młyny Rothera
Partnerzy: Księgarnia Arabeska, Double Bookspresso

Podczas spotkania, uczestnicy dowiedzą się więcej o twórczości autora, jego najnowszej powieści pt. „Korowód” oraz kulisach jej powstawania. To okazja do dyskusji na temat stylu życia, drogi do spełnienia marzeń i stosunku do krytyki literackiej. Spotkanie z autorem poprowadzi Anna Spychaj.

Jakub Małecki – autor m.in. Dygotu, Rdzy i Święta ognia, laureat Nagrody im. Cypriana Kamila Norwida, nominowany m.in. do Nagrody Literackiej Nike, Nagrody Literackiej Europy Środkowej „Angelus”, nagrody Europese Literaturprijs, nagrody im. Stanisława Barańczaka i nagrody Yasnaya Polyana przyznawanej przez Muzeum Lwa Tołstoja.

Anna Spychaj – pasjonatka literatury i promotorka czytelnictwa, zawodowo związana z branżą IT; wraz z przyjaciółką od trzech lat prowadzi profil o książkach w social mediach pod nazwą double.bookspresso; od lipca 2023 prowadzi w Bydgoszczy cykl spotkań okołoliterackich w kawiarni Zakładka i wspiera lokalnych autorów.

 


Informacje organizacyjne:
Kiedy? 12.07.2024 r., godz. 17.00 – 19.00
Gdzie? Spichrz Zbożowy, II piętro
Dla kogo? dla wszystkich
Cena: bezpłatnie
Zapisy: kliknij TUTAJ!

 

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.