Spotkanie panelowe „Jak skutecznie pomagać zwierzętom”

INFORMACJE

Dla wszystkich

Organizator: Stowarzyszenie Stukot

Partner: Młyny Rothera

Informacje organizatora:

Dziewczyny porozmawiają o prawach zwierząt w Polsce, o zapobieganiu ich bezdomności i regulacjach prawnych w tym zakresie.

Opowiedzą, jak w praktyce wygląda walka z bezdomnością kotów i czuwanie nad ich dobrostanem.

Wstęp wolny, liczba uczestników ograniczona (obowiązują zapisy).

 


O prelegentkach

Joanna Studzińska Joanna Studzińska – Założycielka Stowarzyszenia Stukot. Członkini Koalicji sPrawa Bezdomnych Zwierząt.
Lucyna Tomicka Lucyna Tomicka – Wieloletnia Wolontariuszka Stowarzyszenia Stukot z największym doświadczeniem w pracy przy wyłapywaniu kotów wolno żyjących do kastracji.
Katarzyna Kuling Katarzyna Kuling – Mgr inż. ochrony środowiska przyrodniczego. Od lat zaangażowana w pomoc bezdomnym zwierzętom jako wolontariuszka schroniska i organizacji prozwierzęcych oraz społeczna opiekunka kotów. Członkini Koalicji sPrawa Bezdomnych Zwierząt.
Daria Pilewska Daria Pilewska – Koordynator OTOZ Animals o. Kujawsko-pomorski, biegła sądowa ds. dobrostanu zwierząt, doktorantka Wydziału Nauk o Polityce i Administracji Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, członek Komisji Etycznej ds. Doświadczeń na zwierzętach, mediator.

 


Informacje organizacyjne:
Kiedy? 13.06.2024 r., godz. 18.00-19.30
Gdzie? Młyn, I piętro
Dla kogo? dla wszystkich
Cena: bezpłatnie
Zapisy: kliknij TUTAJ!

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.