Strefa gier i Strefa relaksu

INFORMACJE

Dla wszystkich
Bezpłatne

Strefa relaksu

Zapraszamy was do wspólnego stołu, gdzie śmiało możecie odpocząć, zjeść i porozmawiać z innymi sąsiadami. A jeśli potrzebujecie bardziej intymnej przestrzeni znajdziecie tu też wygodne pufy i leżaki. Poza tym znajdzie się przestrzeń do wspólnych rozgrywek. Przygotowaliśmy dla was dwie strefy:

Bydgoska Strefa Gier Bez Prądu

Nic tak nie zbliża jak wspólna partyjka w karty. Zapraszamy do strefy pełnej gier planszowych i karcianych, w której każdy na pewno znajdzie coś dla siebie!

Retro gaming z sąsiadem

W tej przestrzeni zagracie w popularne gry z przeszłości, na klasycznych konsolach takich jak Atari, Sony Playstation Classic i innych konsolach telewizyjnych. Pojawią się tytuły nastawione na kooperację, w których niezbędna będzie współpraca z drugim graczem oraz gry, w których będziecie mogli rywalizować między sobą. Bez względu na to, jaką konsolę wybierzecie i w jaki zagracie tytuł, przeniesiecie się do czasów, gdzie wspólna zabawa przy grach video odbywała się w domu jednego z graczy.

 


Informacje organizacyjne:
Kiedy? 1.06.2024 r., Strefa Relaksu i Retro gaming z sąsiadem godz. 12.00-20.00
Strefa Gier Bez Prądu 12.00-18.00
Gdzie? Strefa relaksu – hol przy wejściu głównym, Strefa gier – Spichrz Mączny, parter
Dla kogo? Dla wszystkich zainteresowanych tematyką
Cena: bezpłatne
Zapisy: wstęp wolny

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.