Strefa Małego Projektanta

Fot. Aneta Pawska

INFORMACJE

Dla dzieci
wstęp wolny

Nawiązując do hasła przewodniego Bydgoskich Dni Projektowych 2023, jakim była ciągłość, kontynuujemy działania pobudzające twórczą kreatywność dzieci.

Wspólnie z najmłodszymi będziemy projektować i tworzyć własne gry planszowe, w które również później zagramy. To obecnie jedna z najmodniejszych aktywności, alternatywa dla wszelkich nowości elektronicznych, a ponadto sposób na wspólne spędzenie czasu z rodziną. Gry integrują, uczą planowania, rozwijają zdolność logicznego myślenia i co najważniejsze – pokazują, że aby wygrać, należy postępować fair.

Podczas wydarzenia najmłodsi dowiedzą się, jak zacząć pracę nad pomysłem i projektem gry planszowej oraz jakie są etapy ich tworzenia. Zajęcia będą okazją do ćwiczenia małej i dużej motoryki oraz rozwoju umiejętności manualnych. Wszystkie aktywności planowane są w taki sposób, aby pobudzać kreatywność i wzmacniać u dzieci poczucie sprawczości.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji, gotowi na wspaniałą zabawę. Zapraszamy do przyjścia w dogodnym dla Was czasie, każdy będzie miał szansę na przygotowanie własnej, spersonalizowanej gry planszowej. Zarezerwujcie sobie przynajmniej 45 minut – tyle potrzeba, aby Wasze gry były kompletne i gotowe do zabrania ze sobą do domów.


Informacje organizacyjne:
Kiedy? 18.11.2023 r., godz. 12.30-19.30
Gdzie? Spichrz Mączny, III piętro
Dla kogo? wydarzenie dedykowane jest dla dzieci od 5 r.ż. wraz z opiekunem
Cena: bezpłatnie
Zapisy: wstęp wolny

Fot. Aneta Pawska

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami nowymi wydarzeniami w Młynach Rothera.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.