Strefa sadzenia roślin

Fot. Anna Łukaszewicz

INFORMACJE

Dla wszystkich
Rezerwuj

Rośliny jak sąsiedzi, dzięki nim życie staje się bardziej kolorowe i bogate. Dlatego cieszmy się z ich obecności w naszych przestrzeniach i pielęgnujmy dobre relacje z sąsiadami. Zapraszamy na warsztaty, gdzie rozmawiamy właśnie o roślinach i dzielimy się doświadczeniami i dobrymi praktykami.

Na początku czeka nas krótka pogadanka na temat tego, jak dbać o zieleń wokół nas. W trakcie przygotowywania mieszanki ziemi dla roślin doświadczamy różnych wrażeń sensorycznych. Wspólnie zasadzimy rośliny i  nauczymy się jak to robić. Jeśli zakiełkują w Was dodatkowe pytania, postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

Warsztaty skierowane są dla wszystkich, ale w szczególności zapraszamy dzieci. Warsztaty odbywają się w ośmiu blokach czasowych, zarezerwuj sobie przynajmniej 30 min.

 


Informacje organizacyjne:
Kiedy? 1.06.2024 r., godz. 12.00-18.00
Gdzie? Spichrz Mączny, III piętro
Dla kogo? Dla wszystkich zainteresowanych tematyką
Cena: bezpłatne
Bilety: kliknij TUTAJ!

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.