Świat po pracy i w pracy: automatyzacja, robotyzacja, sztuczna inteligencja – panel dyskusyjny

fot. A. Hilbrecht

INFORMACJE

Dla wszystkich
wstęp wolny

Zapraszamy na otwarty panel dyskusyjny po projekcji filmu ,,Świat po pracy”. Wstęp na panel jest bezpłatny, ale część poruszanych tematów, będzie zahaczała o wydarzenia z filmu. Bilety na seans dostępne TUTAJ!

Wraz z ekspertkami z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Toruniu porozmawiamy o rynku pracy w Polsce, o tym jak zmienia się środowisko pracy w obliczu automatyzacji. Poszukamy odpowiedzi na pytanie, jak zachować work-life balance oraz o wyzwaniach, jakie stawia przed pracodawcami i pracownikami sztuczna inteligencja. Spotkanie będzie też dobrą okazją do refleksji nad poszukiwanymi kompetencjami wśród pracowników czy też różnic kulturowych i pokoleniowych w odniesieniu do pracy i nowych wyzwań.

O prowadzących:

Sylwia MATYSIAK: doradca zawodowy, psycholog.
Od kilkunastu lat zajmuje się poradnictwem indywidualnym i grupowym, wspiera swoich klientów w realizacji celów zawodowych, a także pracuje nad zachowaniami i przekonaniami, które mogą tę realizację utrudniać. Zainteresowania zawodowe to również efektywna komunikacja interpersonalna i budowanie poczucia własnej wartości. Prywatnie miłośniczka trekkingów górskich, podróży i dobrej kuchni.

Agnieszka SKOWROŃSKA: doradca zawodowy, pedagog, wykładowca.
Specjalista poradnictwa indywidualnego i grupowego dla różnych grup odbiorców, w tym nauczycieli.
Specjalizuje się m.in. w tematyce związanej z przedsiębiorczością, motywowaniu osób w procesie poszukiwania pracy. Doświadczenie w realizacji projektów doradczych. Prywatnie pasjonatka dobrej kuchni i wypieków.

 


Informacje organizacyjne:
Kiedy? 3.06.2024 r., godz. 19.00-19.30
Gdzie? Młyn, I piętro
Dla kogo? dla wszystkich, rekomendowany wiek 16+
Cena: bezpłatne
Zapisy: wstęp wolny

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.