Szycie woreczków wielorazowych

Fot. A. Hilbrecht

INFORMACJE

Dla rodziny

Organizator: Stowarzyszenie MY TEŻ

Zapraszamy na warsztaty dla rodzin z dziećmi. Na spotkaniu własnoręcznie stworzymy woreczki wielorazowe z materiałów z drugiej ręki. Tchniemy drugie życie w materiały, które każdy z nas znajdzie w swoim domu. Użyjemy bawełny czy firanki, aby stworzyć z nich coś na nowo. Upcykling to proces przetwarzania odpadów lub niepotrzebnych przedmiotów w produkty o wyższej wartości użytkowej, lub estetycznej, co przyczynia się do redukcji ilości generowanych odpadów oraz wspiera ochronę środowiska poprzez wykorzystanie istniejących zasobów w sposób kreatywny i ekologiczny.

Koniecznie odwiedźcie stowarzyszenie MY TEŻ w naszej przestrzeni. Dzieci zapraszamy na gry planszowe oraz do kącika malarskiego, a dorosłych do rozmów i swobodnej pracy twórczej.

 

Stowarzyszenie w Młynach Rothera działa już od ponad dwóch lat. Przez ten czas zorganizowało wiele warsztatów i spotkań dla dzieci z doświadczeniem uchodźczym.

Więcej informacji o działalności Stowarzyszenia przeczytacie TUTAJ!

 


Informacje organizacyjne:
Kiedy? 04.04.2024 r., godz. 16.30-18.00
Gdzie? Młyny Rothera, Spichrz mączny IV piętro
Dla kogo? Dzieci od 6 lat wraz z opiekunami
Cena: bezpłatne
Zapisy: Przez adres mailowy kontakt.mytez@gmail.com (liczba miejsc ograniczona)

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.