Uwierzyć rzece – czytanie baśni i legend związanych z rzekami

INFORMACJE

Dla dzieci

Zapraszamy na spotkanie dla dzieci, podczas którego aktorka bydgoskiego teatru, Emilia Piech, porwie nas swoim magnetycznym, aktorskim głosem w wir baśni i legend nawiązujących do rzecznych tematów.

Emila Piech to aktorka Teatru Polskiego im. Hieronima Konieczki w Bydgoszczy. Absolwentka Wydziału Aktorskiego filii krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego we Wrocławiu. Znana z takich spektakli jak „Mleko”, „Sprzedawcy bajek” czy „Czerwony kapturek”.


Informacje organizacyjne:
Kiedy? 11.11.2023 r., godz. 11.30 -12.30
Gdzie? Nowe Miejsce
Dla kogo? dla dzieci od 4 r.ż. wraz z opiekunem, bilet dla dziecka jest jednocześnie biletem dla opiekuna
Cena: bezpłatnie
Zapisy: kliknij TUTAJ!


Wystawa „Węzły. Opowieść o mieście nad rzeką” to projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach VIII osi priorytetowej, działanie 8.1 Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020.

Fot. Aneta Pawska

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.