VII Magiczny Festiwal Świata Baśni i Bajek – widowisko wertykalne Lucca Piallini “Wanted”

INFORMACJE

Dla rodziny
Bezpłatne

Organizator: Fundacja Pozytywka
Partner: Młyny Rothera

Informacje od Organizatora:

Łącząc swoje doświadczenia teatralne i cyrkowe, Luca Piallini postanowił promować niszową formułę teatru wertykalnego, który ujmując rzecz prościej, odgrywa się w powietrzu. Od tamtej pory podróżuje po całym świecie, dając popisy swoich niezwykłych umiejętności i zdobywając uznanie wszędzie tam, gdzie się pojawia.
Tego piątkowego wieczoru przemierzać będziemy znane z Pac Mana i Super Mario światy, na tle których bohaterowie opowiadanej historii przeżywają swoje trzymające w napięciu przygody. Wiele razy wstrzymacie oddech, bo Luca Piallini nie cofnie się przed niczym, żeby zrobić na publiczności najlepsze wrażenie! Specjalnie z tej okazji, na Wyspie Młyńskiej zbudowana zostanie oryginalna konstrukcja, dzięki której będzie dosłownie wspinał się na wyżyny. Spodziewajcie się popisów akrobatycznych nie z tej ziemi!

Widowisko dla całej rodziny. Spotykamy się w piątek po zmroku…

Informacje organizacyjne:
Kiedy? 25.08.2023r., godz. 21.00-22.00
Gdzie? Taras Młynów Rothera
Dla kogo? dla rodzin
Cena: bezpłatnie
Zapisy? wstęp wolny

fot. Aneta Pawska

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.