Wymyślmy wspólnie młyńskie atrakcje

Fot. Arek Materek

INFORMACJE

Dla młodzieży
Zapisz się

Zapraszamy Was do udziału w warsztacie, w trakcie którego wspólnie poszukamy pomysłów na kolejne młyńskie atrakcje szyte na miarę! Młyny są dla Was, dlatego zależy nam na tym, żebyśmy razem zaplanowali działania, w których będziecie chcieli wziąć udział.

Zabierzcie ze sobą znajomych i wpadajcie do Młynów! Podczas spotkania naszym zadaniem będzie stworzenie możliwie długiej listy pomysłów. Aby to ułatwić przygotowaliśmy kilka kreatywnych technik, które pomogą we wspólnym ich wypracowaniu. Techniki kreatywne to zadania, które rozbudzą nasze twórcze myślenie i pozwolą wykreować niestandardowe rozwiązania. Warsztaty oparliśmy na metodyce design thinking. To podejście wykorzystywane przez wielkie marki do udoskonalania swojej oferty, korzystają z niej chociażby Apple, AirBnb, Uber, Netflix.

To zdecydowanie coś więcej niż tylko szansa na rozmowę o tym, z jakich atrakcji można skorzystać w Bydgoszczy. To szansa na realne działanie, twórczą aktywność i dobrą zabawę, jak również możliwość wspólnego wymyślenia oferty, wypełnienia przestrzeni Młynów warsztatami, spotkaniami, koncertami, piknikami, w których będziecie chcieli uczestniczyć nie tylko w wakacje. 

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Mrózzajmuje się projektowaniem usług oraz badaniami jakościowymi w procesach projektowych. Projektuje nowe usługi i usprawnia te już istniejące, aby odpowiadały na obecne i przyszłe potrzeby rynku. Realizowała projekty m.in. dla  Play, Narodowego Archiwum Cyfrowego, Narodowego Centrum Kultury,  Metro Properties, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Instytutu Adama Mickiewicza, Laboratorium Innowacji Społecznych. Uczestniczyła m.in. w rozwoju koncepcji gdyńskiej Wymiennikowni – Młodzieżowego Centrum Innowacji Społecznych i Designu. Prowadziła projekty badawcze mające na celu poznanie potrzeb młodzieży. Kierowniczka studiów podyplomowych Projektowanie Usług na Uniwersytecie SWPS. Ekspertka w zespole Concordia Design. Autorka fiszek poświęconych metodyce design thinking: „Jak tworzyć produkty i usług? Zrozumieć Design Thinking” oraz e-booka “Praktycznie o projektowaniu usług”.

Informacje organizacyjne:
Kiedy? 28.09.2023 r., godz. 11.00-15.00
Gdzie? Młyny Rothera, Spichrz Zbożowy II piętro
Dla kogo? dla młodzieży (od 15 roku życia)
Cena: bezpłatnie
Zapisy? kliknij tutaj >>>
W trakcie spotkania pracować będziemy w 5-6 osobowych zespołach – to doskonała okazja, żeby poznać nowych ludzi 🙂

Fot. Aneta Pawska

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.