W świecie bobrów – rzeczne warsztaty dla dzieci (godz. 13.00)

INFORMACJE

Dla dzieci

Podczas kreatywnych warsztatów edukacyjno-plastycznych dzieci stworzą dużą makietę przedstawiającą naturalny ekosystem rzeczny z bobrami w roli głównej. Część plastyczna poprzedzona będzie krótkim wprowadzeniem w świat bobrów i opowieścią o ich ważnej roli w przyrodzie. Warsztaty poprowadzą dr Joanna Kowalczyk-Bednarczyk oraz Roman Głodowski. 

 O prowadzących:
dr Joanna Kowalczyk-Bednar
czyk – biolożka, autorka książek dla dzieci o zwierzętach oraz twórczyni krótkich filmów przyrodniczych „Dzikie Ciekawostki”, którymi dzieli się w swoich mediach społecznościowych. Członkini Stowarzyszenia dla Natury „Wilk” i Stowarzyszenia „Nasz Bóbr”. 

Roman Głodowski – przyrodnik, etyczny fotograf przyrody, założyciel i prezes Stowarzyszenia Nasz Bóbr, społeczny bobrowniczy, strażnik rzek WWF, edukator przyrodniczy. 


Informacje organizacyjne:
Kiedy? 03.08.2024 r., godz. 13.00-14.30
Gdzie? Spichrz Mączny, parter
Dla kogo? dla dzieci 6-8 lat
Cena: 20 zł
Bilety: kliknij TUTAJ!
Bilet dla dziecka jest jednocześnie biletem dla opiekuna.

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.