Warsztaty naukowe z fizyki z Fundacją CODEBY

INFORMACJE

Dla dzieci

Organizator: Fundacja CODEBY
Partner: Młyny Rothera

Informacje od Organizatora:

Zapraszamy na warsztaty naukowe, które są bardziej ekscytujące niż odkrywanie ukrytych funkcji nowego smartfona! Będziesz świadkiem jak mieszanie się barw, napięcie powierzchniowe oraz fundamentalne właściwości światła tworzą fascynujące zjawiska wizualne. Zajrzysz do ludzkiego oka i poszukasz w nim obrazu. Dowiesz się, ile radości i fascynujących odkryć może przynieść połączenie zwykłej żarówki i baterii. To nie będzie zwykła lekcja fizyki, ale prawdziwa przygoda w świecie nauki, która czeka na odkrycie!

Nie pozwól, aby Twoja ciekawość naukowa pozostała niezaspokojona. Dołącz do nas i zobacz, jak niesamowite eksperymenty mogą rozświetlić Twoją wyobraźnię! Zapisz się już dziś i przygotuj się na przygodę, która sprawi, że będziesz chciał więcej!


Informacje organizacyjne:
Kiedy? 9.03.2024 r., godz. 14.30-17.30
Gdzie? Spichrz Zbożowy, II piętro, wejście od strony kawiarni Nowe Miejsce w Młynach Rothera
Dla kogo? dla dzieci i młodzież od 5 klasy SP wzwyż wraz z opiekunami
Cena: bezpłatnie
Zapisy: od 21.02.2024 r., godz. 12.00, przez formularz na stronie Organizatora, w zakładce Aktualności, kliknij TUTAJ!

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.