Wiosna w kieszeni / Весна в кишеніn

fot. Bartosz Wierzchucki

INFORMACJE

Dla dzieci
brak miejsc

warsztaty animacji poklatkowej dla dzieci / польсько-українські майстер-класи лялькової анімації для дітей

Zapraszamy na polsko-ukraińskie warsztaty animacji poklatkowej dla dzieci.
Spotkanie jest okazją, by zanurzyć się w magiczny świat bajek i fantazji. Podczas wydarzenia zastanowimy się, co najbardziej lubimy w wiośnie i na co najbardziej czekamy. Nauczymy się tworzyć animację poklatkową za pomocą komórek, przy użyciu techniki Stop Motion. Wymyślimy historie, zbudujemy scenografię, ulepimy postacie z plasteliny i papieru, a następnie… tchniemy w nie życie! Warsztaty dedykowane są dla dzieci w wieku 7 – 12 lat.

Wydarzenie odbywa się w języku ukraińskim z tłumaczeniem na język polski. Warsztaty poprowadzi Sofija Skorobahatska – animatorka kultury, artystka wizualna, studentka reżyserii animacji na Kijowskim Narodowym Uniwersytecie Teatru, Kina i Telewizji im. Iwana Karpenki-Karego.

Запрошуємо на польсько-українські майстер-класи лялькової анімації для дітей. Зустріч дає можливість зануритися у чарівний світ казки та фантазії. Під час заходу ми подумаємо про те, що нам найбільше подобається у весні та чого ми найбільше чекаємо. Ми навчимося створювати лялькову анімацію за допомогою клітинок, за допомогою техніки Стоп-Моушен. Придумаємо історії, створимо сценографію, будемо ліпити фігурки з пластиліну та паперу, а потім… вдихнемо в них життя! Захід проводитиметься на українській мові з перекладом на польську.

Коли?
19 березня 2023 р. від 11:00 до 14:30

Де?
New Place (вхід з тераси з боку Острова Млинського)

Для кого?
Для дітей від 7 до 12 років

Ціна:
безкоштовно

Реєстрація:
натисніть тут!

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.