World Canals Conference Bydgoszcz 2024

INFORMACJE

Dla wszystkich
Kup bilet

Organizator: Miasto Bydgoszcz

Partner: Młyny Rothera

W dniach 24-26 czerwca 2024 roku Miasto Bydgoszcz będzie gospodarzem Światowej Konferencji Kanałów (World Canals Conference – WCC) organizowanej pod patronatem i przy współpracy Inland Waterways International. Jest to coroczne święto entuzjastów żeglugi śródlądowej, które odbywa się na przemian w Europie, Azji i Ameryce (2019 – Chiny, 2021 – USA, 2022 – Niemcy, 2025 – USA). Będzie to kolejna sposobność do kontynuacji dyskusji na temat rozwoju śródlądowych dróg wodnych w Polsce oraz osadzenia jej w kontekście międzynarodowym.

Spodziewamy się zebrać wówczas w Bydgoszczy szerokie grono ekspertów, naukowców, przedsiębiorców, reprezentantów władz publicznych oraz promotorów korzystania ze śródlądowych dróg wodnych, także pod względem turystycznym. Będzie to doskonała okazja do wymiany poglądów, pomysłów, a przede wszystkim poznania rozwiązań stosowanych w innych krajach. WCC2024 to wreszcie możliwość budowania relacji pomiędzy wszystkimi, którzy na co dzień korzystają, dbają i rozwijają żeglugę śródlądową, nie tylko w Polsce.

Oprócz spotkania nad Brdą i Wisłą uczestnicy będą mieli okazję, by poznać inne, ważne miejsca związane z żeglugą śródlądową w Polsce, w ramach organizowanych wizyt studyjnych.

Więcej informacji i bilety: kliknij TUTAJ!

 


Informacje organizacyjne:
Kiedy? 25-26.06.2024 r.
Dla kogo? Dla wszystkich zainteresowanych tematyką
Cena? Całe wydarzenie: bilet normalny 2150 zł, student 950 zł, członek IWI 1900 zł. Jeden dzień: bilet normalny 1000 zł, student 450 zł, członek IWI 900 zł
Bilety: kliknij TUTAJ!

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.