Wystawa “Kultura w biznesie” – wernisaż

INFORMACJE

Dla wszystkich
wstęp wolny

Organizator: Fundacja Kultury Pozytywka

Informacje od Organizatora:

Inicjatywy wspierające kulturę podejmowane przez bydgoskich przedsiębiorców stale rosną w siłę, a na ich tle w szczególny sposób wyróżniają się te, które kierują swoje zainteresowanie w stronę kinematografii. “IO” Jerzego Skolimowskiego (kandydat do Oskara), ‘Wesele’ i ‘Wołyń’ Wojtka Smarzowskiego, “Szarlatan” Agnieszki Holland, “The Palace” Romana Polańskiego, “Najmro” Mateusza Rakowicza i wiele innych uznanych produkcji ostatnich lat nie powstałoby, gdyby nie zaangażowanie biznesmenów pochodzących i działających na terenie Bydgoszczy oraz Województwa Kujawsko – Pomorskiego.

Ich sylwetki, często wciąż nieznane szerszej publiczności, na przestrzeni lat stały się rozpoznawalne w świecie filmu, a dzisiaj chcemy przedstawić je bliżej mieszkańcom miasta i regionu. Zapraszamy na wystawę ‘Kultura w Biznesie’, której wernisaż odbędzie się już 6go września w Młynach Rothera.

Informacje organizacyjne:
Kiedy? 06.09.2023 r., godz. 17.00
Gdzie? Młyny Rothera, Taras przy Spichrzu Mącznym
Dla kogo? dla wszystkich
Cena: bezpłatnie
Zapisy? wstęp wolny
Organizator: Fundacja Kultury Pozytywka

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.