XVII Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików KP-PO w Szachach do lat 8, 9, 10

INFORMACJE

Dla dzieci

organizator

Organizator: Kujawsko-Pomorski Związek Szachowy

Informacje od Organizatora:

XVII Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików do lat 8, 9, 10 w Szachach do dość popularna i prestiżowa impreza szachowa, będąca zarazem preludium do Finałów Mistrzostw Polski w Szachach Młodzików. W tych dwudniowych zawodach (półfinałach Mistrzostw Polski) startują dzieci w wieku 8, 9, 10 lat z terenu województw kujawsko-pomorskiego oraz pomorskiego. Zawody te, odbywają się po raz XVII i gromadzą dość liczną młodzież szachową z Kujaw i Pomorza oraz z Pomorza.

W Mistrzostwach mogą brać udział wyłącznie chłopcy i dziewczynki z roczników 2013, 2014 i 2015 z województwa Kujawsko-Pomorskiego i Pomorskiego, zarejestrowani w klubach w danym związku, którzy terminowo zgłoszą się do zawodów.
Każdy uczestnik musi posiadać aktualną licencję szachową PZSzach (w razie jej braku możliwość wyrobienia na miejscu).

W mistrzostwach nie jest pobierane wpisowe.

Zgłoszenia przyjmuje sędzia główny wyłącznie na e-mail (76jarwis@gmail.com)
lub serwisy turniejowe na stronie:
turniej chłopców TUTAJ!
turniej dziewcząt TUTAJ!

Termin zgłoszeń mija 02 czerwca 2023 roku o godzinie 16.00. Po terminie zgłoszenia będą przyjmowane tylko w razie wolnych miejsc na sali gry przed rozpoczęciem turnieju.

 

 

Sprawdź regulamin turnieju

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.