Zajęcia wakacyjne dla dzieci z doświadczeniem migracji – BRAK MIEJSC

Fot. Łukasz Grzybowski

INFORMACJE

Dla dzieci

Organizator: Fundacja Emic

Informacje od Organizatora:
Celem wydarzenia jest zorganizowanie czasu wolnego dla dzieci z doświadczeniem migracji, które bez opłat będą mogły skorzystać z atrakcyjnej formy zajęć wakacyjnych (warsztaty przyrodnicze, warsztaty artystyczne, warsztaty integracyjne, warsztaty plastyczne).

Zajęcia odbywają się w języku polskim i ukraińskim.

O fundacji:
Fundacja od 2016 roku organizuje wsparcie i pomoc dla osób z doświadczeniem migracji. W swoich działaniach za kluczowe stawia procesy integracji oraz towarzyszenie osobom z doświadczeniem migracji w stawianiu swoich pierwszych kroków w Polsce i naszym regionie. Udziela konsultacji na pierwszej linii wsparcia, organizuje pomoc specjalistyczną, taką jak konsultacje prawnicze, doradztwo zawodowe, kursy języka polskiego, prowadzi konsultacje edukacyjne oraz wsparcie psychologiczne dla dzieci i ich rodziców. Organizuje zajęcia i warsztaty dla dzieci i młodzieży, szkoli nauczycieli i nauczycielki w zakresie pracy z uczniami i uczennicami z doświadczeniem migracji.

Informacje organizacyjne:
Kiedy? 7-11 sierpnia, godz. 9.00-14.00
Gdzie? Nowe Miejsce, I piętro
Dla kogo? dzieci z doświadczeniem migracji i uchodźstwa z Bydgoszczy
Cena: bezpłatnie
Zapisy? skontaktuj się z Organizatorem TUTAJ!

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami nowymi wydarzeniami w Młynach Rothera.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.